przemo1211

Folia do sianokiszonki AGRIFLEX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomcio87    8

przemo1211 to w Bydzi jest hurtownia z foliami? a na jakiej ul ona? masz tel? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo1211    0

750 po 200zł+Vat a 500 po 170zł+Vat. przy zamówieniu całej palety transport gratis:)

jestem ciekaw czy ktoś brał już tą folie i czy jest dobra bo cena jest naprawdę konkurencyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starzyno    1

Folia ta ogólnie jest o wiele lepsza niż jakieś szmelce typu Siloball, nie rwie się przy owijaniu, jest elastyczna ale i również przy tym wytrzymała. Jak chcesz kupić Andrzeju to w naszej okolicy dobre ceny ma Chemirol mają folię 500mm oraz 750mm, od jakiegoś czasu już od nich biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andre6704    0

Kupiłem agriflexa wzmocnionego niby nowość na opakowaniu bardziej z koniem niż z osłem a na osła to ja wyszłem . 1,5cm za krótka tuleja i folia też lipa choc cena z wyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku owijałem na agrifleksie folia ok przy 500mm owiniec 24 owinolem 22baloty ale dwa lata temu wychodzilo mi 26 28 belek cena ta sama balotow mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigniew99    0

bardzo prosze o numer do  tej hurtowni , jak ona sie nazywa? Z góry dziekuje. 

 

adamex-pasze@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj