Skocz do zawartości
max2505

Jakich myjek wysokociśnieniowych używacie?

Polecane posty

tomekzet    38

ja posiadam karher 5,20, jestem z niej bardzo zadowolony, cały rozrzutnik to w godzzine wymylem na błysk :( polecam ta myjke :(

marcin974    25
a ja jak coś mam malować to włączam kaechera i najpierw myje sama wodą poźniej podłączam do karchera lance do piaskowania i wszystko do gołej blachy poźniej kompresorek i maluje dwa razy podkładem i poźniej raz emalią na gotowo i jest ślicznie :D czasami dodaje utwardzacza do farby i trzyma na wieki

mam pytanko -ile moze taka lanca do piaskowania kosztować do karchera K.04, jak to wygląda w ogóle??

czy warto w takie cos inwestować? :D

tomek13    0

ja mam myjkę karchera chodzi juz 3 lata i poza tym bez zarzutów , mam też małą myjkę karchra ( służy do mycia samochodu )

Wiadomość z agroFakt.pl

bendek    0

ja posiadam karchera hd1090 spoko zadowolony byłem ale nie grzała wody więc kupiłem WAPa dx-a to juz jest konkretna myjka... a propo ten karcher teraz che sprzedać jak ktoś chętny- 505857445

samesilver    3

ja mam karchera hds610 możę podgrzewać do 150stopni ciśnienie 250bar kupiłem ją używaną jakieś 3 lata temu

zenek22    0

Ja posiadam Karchera HDS 750. Ma 150 bar, grzanie wody do 140 st.C . Jak narazie spiasuje sie dobrze i nie narzekamy. Nam jest potrzebna jak najwieksza myjka bo myjemy nasze ciezarowki:)

barol    0
A ma ktoś z was myjkę która podgrzewa wodę bo właśnie zamierzam taką kupić najlepiej karchera. Ile takie myjki mogą kosztować.

Ja mam Karchera który ogrzewa wodę. W kosztach się nie orjętuje, bo kupiłem go z 6-7 lat temu

radzik    0

ja mam myjke firmy TROY-BILT 3000 PSI ( gdzieś ponad 200 bar) silnik spalinowy BRIGGS&STRATTON 6.75 KM przywiózł mi sąsiad ze stanów, polecam super maszyna!!!!!!!

zenit    0

Ja mam myjkę spalinową excel z silnikiem Honda GCV160 , regulacja ciśnienia, podgrzewa wode itp. Do gospodarstwa super sprzęt. Elektryczne myjki to przy niej siadają :lol:

darek1972    45

pierwsza myjka to Sthil RE 115K prawie 10 lat i pół wioski ją jeszcze używało, teraz Sthil RE 128 PLUS, za tę samą cenę był Karcher z ciśnieniem niższym o 20 bar wężem ze wzmocnieniem z nitki krótszy o 4m i tylko na 40 stopni a i wężem zawianym na obudowie, więc jest Sthil

qqq    18

ja też używam karchera HDS-990, jak kupowac to tylko na ciepłą wodę umyjesz wszystko ;) ale co komu potrzebne :P

Nie wszystko umujesz sama gorącą wodą niestety ;( Czasami pomaga dysza rotacyjna a czasami środek do pianowania. Ja mam Karchera HDS 890. Max 200 bar, 900 l/h. Nie ma rzeczy której nie da sie umyć <_<

Mechaniki    5

Ja ma Karchera K2.31, posiada dwie końcówki rotacyjną i zwykłą jak dla mnie to wystarczający sprzęt, potrafi pozbawić farby ciągnik lub samochód jak źle pomalowany, także nie jest zły.

Dodi    105

Może wy mi pomożecie. Jaka myjka do 700zł będzie najlepsza???

mgilek1    0

Najlepsze, ale niestety najdroższe są niemieckie myjki firmy Kranzle. Są bardzo wytrzymałe nawet do 2000 godzin pracy, czyli jeżeli ktoś używa przeciętnie myjkę 50 h rocznie, a zmniejszmy jej wytrzymałośc o połowe do 1000h, czyli około 20 lat bezawaryjnego użytkowania pod warunkiem prawidłowego i regularnego serwisowania. Jak ktoś chce się przekonac to może sobie poczytac na stronie:

http://www.kranzle.pl/body.php?ID=4&m=2

ursus3502PL    2

ja mam problem bo nie wydziela się piana siknie tylko na początku a potem sama woda nie wiem co robić , mam myjke eurotec wp502 pomóżcie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agata_AF
      Grudzień to dobry moment na podsumowanie roku. Jaki był dla Was sezon 2017? Z czego jesteście zadowoleni, a czego żałujecie?
      I przede wszystkim, czego oczekujecie od przyszłego roku?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Agata_AF
      Cześć!
      Zastanawiam się, czy macie jakieś postanowienia na 2018 rok?
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?