max2505

Jakich myjek wysokociśnieniowych używacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ale mi nie chodzi o obudowę kolego tylko o pompę :) Nie rozbierałem ich i nie wiem z czego są poszczególne elementy ale nie wciskaj ludziom kitu że pompa może być plastikowa to tak jakbyś powiedział że w JD wstawiane są plastikowe tłumiki :D

A mnie nie chodziło o obudowę myjki tylko pompy :) Idź do prywatnego serwisu Karcher'a i niech ci pokażą jak to wygląda w środku, to zrozumiesz dlaczego te myjki wytrzymują tylko 40*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W tanich Karcher"a są plastykowe głowice.Za głowice mosiężną lub alu trzeba zapłacić przynajmniej z 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nazwę tej firmy usłyszałem jakieś 2 tygodnie temu. Tylko ja serwis Karchera mam w najbliższym mieście w 5 miejscach a te to chyba przez allegro tylko

Z myjką Kranzle nie jeździ się do serwisu jak z Karcherem tylko się nią myje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Wiedziałem że następny post będzie w stylu "Do super niezawodnych, niezniszczalnych i nie zużywających się nigdy i nigdy nie psujących się myjek kr... serwis jest nie potrzebny. Tylko do Karchera serwis jest potrzebny" :D Takie rzeczy to możesz swojej babci opowiadać :)

To mówisz że jak chcesz dokupić sobie np. obrotową lancę, inną dyszę to sam ją sobie robisz młotkiem na kowadle, tak? Bo z twojego postu to wynika :)

I jeszcze jedno. Od kiedy woda gotuje się w 60 stopniach? Jakieś nowe prawa fizyki? http://www.kraenzle.com/pl/produkty-rozwiazania/myjka-wysokocisnieniowa-na-wode-zimna/nowa-rodzina-urzadzen-profi/dane-techniczne.html

40stopni? http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Profesjonalne/Urzdzenia_ciSnieniowe/bez_podgrzewania_wody/Klasa_super.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym cytacie:

Sory ale ja w kategorii myjek ciśnieniowych nie uznaję innych marek poza Karcherem

Nie widzę sensu dalszej dyskusji :D

Dla mnie Karcher to średnia półka, jeśli chodzi o myjki ciśnieniowe. Nie wiem jak z akcesoriami do Kranzle, natomiast do Nilfiska, można dokupić każdą część - tylko po co jak razem z myją dostałem wszystko co mi potrzebne?

 

 

 

A skoro fizyki się już uczepiłeś, to trzeba było bardziej uważać na lekcjach - wiedziałbyś dzisiaj, że woda może wrzeć w 60 tak samo jak w 200, albo i 300 stopniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Wiedziałem że następny post będzie w stylu "Do super niezawodnych, niezniszczalnych i nie zużywających się nigdy i nigdy nie psujących się myjek kr... serwis jest nie potrzebny. Tylko do Karchera serwis jest potrzebny" :D Takie rzeczy to możesz swojej babci opowiadać :)

To mówisz że jak chcesz dokupić sobie np. obrotową lancę, inną dyszę to sam ją sobie robisz młotkiem na kowadle, tak? Bo z twojego postu to wynika :)

I jeszcze jedno. Od kiedy woda gotuje się w 60 stopniach? Jakieś nowe prawa fizyki? http://www.kraenzle.com/pl/produkty-rozwiazania/myjka-wysokocisnieniowa-na-wode-zimna/nowa-rodzina-urzadzen-profi/dane-techniczne.html

40stopni? http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Profesjonalne/Urzdzenia_ciSnieniowe/bez_podgrzewania_wody/Klasa_super.htm

 

Jak by co serwis Kranzle mam 40 kilometrów od siebie. :)

ale nie jest mi potrzebny , myjka nowa i facet sam mówił że karcher się chowa przy tej myjce i bedzie mi dlugo służyła, jeszcze mam filtr taki żeby jakieś brudy z wodą nie szły do myjki żeby pompa była żywotniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Wiem co to jest filtr do brudnej wody. Mam go :D To co ci facet opowiadał to wiesz. :) Zajedź do pierwszego lepszego handlarza ciągników to będzie wychwalał swoje maszyny więc takie gadanie "Facet powiedział...." to mnie nawet nie interesuje

@John to zależy w jakich warunkach. My rozmawiamy o normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Wiem co to jest filtr do brudnej wody. Mam go :D To co ci facet opowiadał to wiesz. :) Zajedź do pierwszego lepszego handlarza ciągników to będzie wychwalał swoje maszyny więc takie gadanie "Facet powiedział...." to mnie nawet nie interesuje

@John to zależy w jakich warunkach. My rozmawiamy o normalnych :)

ale on nie jedną myjkę sprzedał taką a ja od niego nie jedną maszynę kupiłem i sam widzisz co piszą użytkownicy na temat myjek Kranzle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LII    0

gdyby myjki się nie psuły (nie ważne jakiej firmy )to nie potrzebni by byli serwisanci a wszędzie mają dużo pracy więc nie wierzcie w bajki myjka nie używana też się zepsuje jeśli ktoś potrzebuję myjkę to proszę dzwonic 600286891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Używaliśmy 2 Karchery, złomy po prostu... rozpadły się. Teraz mamy Nilfisk Alto, coś na W ale dokładnej nazwy sobie nie przypomnę i Bosha.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Kranzle 125

 

niezniszczalna, myje wszystkie maszyny w gospodarstwie razem z rozrzutnikiem obornika ciągnikami... wszytko i to w dodatku nie tylko w 1 gospodarstwie od kilku ładnych lat i co? Żadnej awarii, usterki, nic! tylko podłączam wodą i pracuje, i wiem że nigdy mnie nie zawiedzie <;


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Nilfisk C 110.3-5 Compact

- 440 litrów na godzinę

- Aluminiowa pompa

- Max ciśnienie robocze (BAR/MPA): max. 110 / max. 11

Parametry nie powalają ale z błota "sześćdziesiątkę" umyje :D no i kosztowała niecałe 300 zł :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1969    0

Mam myjka KARCHER K5.20. Nie wiem czy ten model jeszcze występuje ale mogę go polecić. Do domowego użytku sprawdza się OK. Ew jakiś odpowiednik z modeli dostępnych na tą chwilę. Dość dobre i tanie myjki robi podobno również Makita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Hej czy ktoś wie gdzie sie montuje filtr w myjce karcher?? dokładny model to 6/13 z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj