bialy1989

WIELTON czy METALTECH ???

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zarówno MT jak i Wielton mają skrzynie również o szerokości 2.4 m. Co do wykonania poczekajmy na relacje pierwszych użytkowników. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

ładowność 10ton a cena 44tyś z plandeką, podestem, zaczepem cramera, kołem zapasowym,

nie widziałem przyczep unii, ale wieltony na oko wyglądają dobrze, zobaczymy jak się sprawdzą w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem ciekaw, która będzie szła po drodze i po polu, Wielton czy HL. :) Także czekamy do żniw na pierwsze poważne testy. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

wieltony będą woziły z pola bo są krótkie i lepiej pasują mi na kosz :) a jak nie dadzą rady 2 ciągniki to będzie trzeba przeprosić HLki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorski    0

w tym roku kupiłem Wieltona 8 ton i co do wykonania konstrukcji itp to przyczepa jest dosłownie perfekcyjna . jest taka szczelna ze wodę można nią wozić :lol:

ALE....... przyczepa ma bardzo delikatną powłokę lakierniczą łatwo się rysuje w niektórych miejscach jest nie domalowana przez co rdzewieje ale już serwis z wieltonu powiedział ze się tym zajmie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Jestem za WIELTONEM uważam, że wieltony są lepsze od MT i są po prostu tańsze :lol:


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Gdzie jest tak napisane że Wielton tańszy :lol: Bardzo dziwne ponieważ 12tonowy Wielton jest droższy od MetalTechu. No chyba że Wieltony potaniały przez ostatni miesiąc :lol:


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ave wcześniejsza tendencja była taka, że Wielton był tańszy... Może to kwestia dilera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

wielton jest tańszy średnio o 2 tyś na przyczepie... miałem ceny od 4 dilerów. Co prawda było to 3 tygodnie temu ale chyba MT nie obniżył cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Dziwne bo my braliśmy oferty od dwóch dilerów i wyszło w obydwóch przypadka iż Wielton jest droższy dlatego zdecydowaliśmy się na MT. Może to też zależeć od wyposażenia.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Ja mam zamówione przyczepy z firmy Zasław z Sanoka. Jest to firma były Autosan tylko że oni się odłączyli od Autosanu i Zasław robi przyczepy a Autosan autobusy. Zasław to jest taki drugi Wielton bo też produkują naczepy i przyczepy do Tirów. Za jedną przyczepę z 10 otworowymi felgami, oponami od tira, plandeką, balustradą, zapasówką, malowaniem pod kolor Deutza i zaczepem na bolec obrotowym wyszło mnie 43000 zł. Cena jest taka bo jak się bierze jedną to wychodzi 47 tyś a jak dwie to jest wtedy upust i wychodzi 43000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Oferty to sobie możesz brać, przyczepa wieltona wg. cennika kosztowała 49tyś zł. A mi sprzedali za 44 tyś, na MT nie mogą tyle zjechać po prostu.

Wyposażenie było takie samo.

 

Podobają mi się koła w Zasławie i cena też jest dobra. Nie widziałem tej przyczepy na żywo ale pewnie jest dobrze wykonana? Może i jest lepsza od Wieltona? Wszystko się z czasem okaże :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Ja się przyznam że też ich nie widziałem. Dostane je dopiero na środek lipca, więc poczekamy i wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Oglądałem Zasława w Kielcach to najbardziej mi się podobały.

Ja to nie myślę o przyczepach ale teściu chcę to oglądamy z rok te przyczepy [a on jest bardzo wybredny]i Zasław to mu się najbardziej spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Oferty to sobie możesz brać, przyczepa wieltona wg. cennika kosztowała 49tyś zł. A mi sprzedali za 44 tyś, na MT nie mogą tyle zjechać po prostu.

Wyposażenie było takie samo.

 

Podobają mi się koła w Zasławie i cena też jest dobra. Nie widziałem tej przyczepy na żywo ale pewnie jest dobrze wykonana? Może i jest lepsza od Wieltona? Wszystko się z czasem okaże :lol:

 

Tak się składa że nie braliśmy tylko ofert a także przyczepę i sprzedali za 40 tyś MT.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ave braliście przy tym inne maszyny, więc to zmienia postać rzeczy. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

12ton za 40 tyś? coś mi tu nie pasuje ta cena. Strasznie tanio.

No może jak braliście kilka maszyn to tak wyszło ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

wielton jest solidniej wykonany i ma chyba lepsze wyposarzenie :lol:

 

 

 

Nie wiesz dokładnie to się nie wypowiadaj. MT ma więcej do zaoferowania w dodatkowym wyposażeniu. A otwarty profil ramy wieltonu ni jak nie może się równać do zamkniętego profilu ramy MT. Przyczepy jeżdżą jak wiesz w trudnych warunkach i zamknięty profil ramy gwarantuje że skrzynia się nie rozszczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

My właśnie dlatego wzięliśmy teraz Wieltona, bo MT się rozszczelnił! Widać każdy ma inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

rolnik znajomy z sąsiedniej wsi kupił rok temu dwie 10t od Wieltona i już musiał reklamować bo rdzewieją. Znajomy diler powiedział mi, że oni zerwali umowę z Wieltonem bo według nich były to gorsze przyczepy, teraz sprzedają MT i ludzie ich nie reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, lakier może i ładny, ale nie za twardy. smile.gif Dzięki za cenną informację, czyli co teraz czekamy na opinie użytkowników Zasławek. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Jestem za WIELTONEM uważam, że wieltony są lepsze od MT i są po prostu tańsze :lol:

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania to Pronar jest najlepszy bo jest najtańszy na rynku. :)

Wielton i Metaltech są w bardzo podobnej cenie a MT ma bogatsze wyposażenie dodatkowe i uszczelnienie burt prętem stalowym a nie na uszczelkach. Więc wstrzymał bym się z opinię ze Wielton jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Skoro cena jest porownywalna ja wybralbym Wieltona. Ta firma wydaje mi sie solidniejsza. Coraz wiecej widze ich produktow w rejonie i uwazam, ze nie bez przyczyny to wlasnie ja ludzie kupuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj