bialy1989

WIELTON czy METALTECH ???

Polecane posty

lamboR6    5

Co za problem że podgląda się lepszych? W amazone też stoi wiele maszyn z konkurencyjnych firm. Poza tym wielu chwali Wieltona a te przyczepy są jeszcze młode na rynku, zobaczymy jak będą wyglądały po tylu latach jak poczciwe HL-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

W MT masz łańcuchy poprowadzone tylko przy górnej burcie w układzie X.

 

Dziwne bo ja mam łańcuch nad dolną i górną burtą i po pełnym nasypaniu zbożem przyczepa ani trochę się nie rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Kolego @RolnikSprzedawca jak masz wieltona to zaproponuj mi cenę 10 tonowej przyczepki z pełnym wyposażeniem (zaczep kramera).

Ja będę brał prawdopodobnie z Chemirolu (woj kuj-pom).

Cenę jaką wynegocjowałem podam ci po twojej propozycji :)

tylko nie ściemniaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Robert to jak masz te łańcuchy? Ja widziałem to w wakacje w przyczepie u dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

u mnie w db10000 są dwa poziome u góry burty dolnej i nadstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli co do wyładunku bocznego łańcuch należy odpiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

A po co? Odpinasz dolną burtę i kipujesz, tylko do kiszonki z QQ nie zapinam dolnego łańcucha bo ten materiał nie rozepnie burt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

u mnie w MT 8 ton łańcuchy są tylko przy nadstawkach,i nie ma problemu z wyginaniem się burt ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

Ostatnio oglądałem Agrobiznes to pokazywali przyczepy POM-EKO Szczecinek. Dyrektor chwalił się,ze robią w Polsce najlepsze przyczepy i jako pierwsi w Polsce otrzymali za przyczepę medal na zagranicznych targach. Ktoś ma doświadczenie z tą firmą.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego @RolnikSprzedawca jak masz wieltona to zaproponuj mi cenę 10 tonowej przyczepki z pełnym wyposażeniem (zaczep kramera).

Ja będę brał prawdopodobnie z Chemirolu (woj kuj-pom).

Cenę jaką wynegocjowałem podam ci po twojej propozycji :)

tylko nie ściemniaj :)

Nie ściemniaj ??? czyli ??? rozwiń??? bo nie mam zwyczaju ściemniać :)

Pełne wyposażenie czyli ?

opcje Ci podać do wyboru czy jak ?

bo nie kumam mogę policzyć ful wypas i taniej i drożej a i tak nie wiem co Ci będzie odpowiadało...To zależy co kto rozumie poprzez pełne wyposażenie...

Z jakim ciągnikiem bierzesz ? tzn. z jakim modelem bo marka to raczej oczywista;)

i o ile za drogo zapłaciłeś? bo Chemirol to akurat drogo tego Johna sprzedaje :) wiem bo sprawdziłem dokładnie :)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Pełne wyposażenie to pełne wyposażenie czyli przyczepa ze wszystkim co dostępne. dla ułatwienia:

pomost roboczy, plandeka ze stelażem, koło zapasowe, tylny zaczep ten za 1650zł czyli chyba kramer?, zsyp tylny, trójkąt.

Nic więcej do wieltona chyba nie można założyć.

 

Ciągnika nie biorę, coś źle zrozumiałeś. Z chemirolem handlowałem przyczepy.

I myślę że dali dobrą cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ostatnio oglądałem Agrobiznes to pokazywali przyczepy POM-EKO Szczecinek. Dyrektor chwalił się,ze robią w Polsce najlepsze przyczepy i jako pierwsi w Polsce otrzymali za przyczepę medal na zagranicznych targach. Ktoś ma doświadczenie z tą firmą.?

 

 

Mnie również zaciekawiły te przyczepy a szczególnie hydrauliczne i pneumatyczne otwieranie ścian tu jest ich strona

http://www.pom-eko.com.pl/pl/zalety-i-funkcje-przyczep-pwt-twt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Kiedyś słyszałem że właśnie w Polsce produkowane są przyczepy dla Fliegla i chyba nawet w Szczecinku. Potem w Niemczech sa tylko malowane i opatrywane logo. Ale może to tylko plotka była.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To chodzi Ci o przyczepy Kroeger... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma za co... odrobisz w polu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertM    0

Tak, mogę to udowodnić...

Diler Wielton sam osobiście mi powiedział, że wrzucili przyczepę (niemiecka firma) na lawete, czymś przykryli i tak pojechała do zakładu. Gdzieś z tyłu stoi i zżynają z niej elementy.

 

@bialy1989

1)Nie, w modelu 10t nie mogę mieć profesjonalnego tylnego zaczepu transportowego tylko tzw takie coś przymocowane z tyłu natomiast MT ma mocny zaczep z szerokim kołnierzem tak więc punkt dla MT.

2)Co tak właściwie ma znaczyć ten łańcuch na dolnej burcie co? Przy otwieraniu mam go odpinać? MT ma go na górnej burcie dzięki czemu jest solidnie spięta i nie przeszkadza przy wysypie

 

 

pozdrawiam

 

Tak, mogę to udowodnić...

Diler Wielton sam osobiście mi powiedział, że wrzucili przyczepę (niemiecka firma) na lawete, czymś przykryli i tak pojechała do zakładu. Gdzieś z tyłu stoi i zżynają z niej elementy.

 

@bialy1989

1)Nie, w modelu 10t nie mogę mieć profesjonalnego tylnego zaczepu transportowego tylko tzw takie coś przymocowane z tyłu natomiast MT ma mocny zaczep z szerokim kołnierzem tak więc punkt dla MT.

2)Co tak właściwie ma znaczyć ten łańcuch na dolnej burcie co? Przy otwieraniu mam go odpinać? MT ma go na górnej burcie dzięki czemu jest solidnie spięta i nie przeszkadza przy wysypie

 

 

pozdrawiam

 

Tak, mogę to udowodnić...

Diler Wielton sam osobiście mi powiedział, że wrzucili przyczepę (niemiecka firma) na lawete, czymś przykryli i tak pojechała do zakładu. Gdzieś z tyłu stoi i zżynają z niej elementy.

 

@bialy1989

1)Nie, w modelu 10t nie mogę mieć profesjonalnego tylnego zaczepu transportowego tylko tzw takie coś przymocowane z tyłu natomiast MT ma mocny zaczep z szerokim kołnierzem tak więc punkt dla MT.

2)Co tak właściwie ma znaczyć ten łańcuch na dolnej burcie co? Przy otwieraniu mam go odpinać? MT ma go na górnej burcie dzięki czemu jest solidnie spięta i nie przeszkadza przy wysypie

 

 

pozdrawiam

 

Potwierdzam. Przyczepa była niemiecka. Ale nie do zrzynania. Powód zostanie jednak tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To po co było się wychylać, skoro i tak nie ma się nic znaczącego do powiedzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Żeby uratować moje dobre imię? Żeby udowodnić, że jednak mam racje? Dzięki

 

@topic

Jakieś nowe informacje na temat ww marek? Wprowadzono jaieś nowości?

Przedstawiono coś w Kielcach?

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Potwierdzone jedynie to, że to przyczepa z Niemiec. :) Reszty nie potwierdzono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

No i ja mam ten sam dylemat.Będę brał jedną przyczepę 8-10 Ton i wybieram między MT i Wieltonem,czyli jak w temacie.Co byście mi zaproponowali.Chciałbym przede wszystkim i wymagam tego żeby była szczelna na rzepak (w sumie jak nowa do powinna być szczelna),a wię waszym zdaniem co byłoby lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak chcesz kupić wannę do wody to bierz MT. ;[ Jak chcesz durszlak weź Wieltona. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Przyczepy zamówione... po dokładnych oględzinach wątpliwości zostały rozwiane... oczywiście wybraliśmy WIELTONKI :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

teraz unia robi przyczepy. są jakościowo nie gorsze a skrzynie ładunkową wew maja po 2,4m szer wiec bez otwierania burt mieszczą się spokojnie bele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj