PolskieZboza2011

Targi Polskie Zboża 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aadams7    0

co będzie na tych targach, tylko odmiany zbóż, czy tez może oferty handlowe zboża paszowego??

Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Wiadomość z agroFakt.pl

deer    180

Jakies atrakcje dla uzytkowników AF są przewidziane :).

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

aadams7    0

a można konkretniej?? albo jakiś odnośnik do strony tej wystawy

Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmmm... darmowy wjazd :)

jerzy    3

Wybieram się pełna parą i już mam darmową wejściówkę :)

jakub16    121

Ja mam niecałe 30 km więc na pewno się pojawię :) Jestem z sąsiedniego powiatu Kościan :)

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Kolejorz    3

Ja w tym roku też powinienem być :( Bo w Smętówku koło Modrza mam rodzinę :(

John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Targi Polskie Zboża 2010 odbędą się za 90 dni! Jest jeszcze możliwość zarejestrowania się na stronie www.polskiezboza.com i otrzymania bezpłatnego zaproszenia na wystawę. Jesteśmy również na facebooku: Grupa Targi Polskie Zboża 2010.

pawelJD    15

Ja bym się wybrał, ale nie wiem jak z tym moim prawem jazdy będzie, czy zdążę :) bo zapkę od dziś mam :)

kazikkkkk    0

Czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat tych targów jestem zainteresowany jak to się wszystko odbywa i czy warto się ogólne tam wybrać?

radson    5

Ja jak znajdę czas to może też się zjawie , w końcu to niedaleko :lol:

Toolek    0

kazikkkkk, a co dokładnie chciałbys wiedziec?? Byłem w zeszłym roku, wiec może pomoge :lol:

kazikkkkk    0

Interesują mnie maszyny od tych najzwyklejszych do tych wypasionych wielozadaniowych, zastanawiam się czy są może przeprowadzane jakieś demonstracje żeby zobaczyć jak sprawują się rzeczywistości?? Jakich marek maszyn można się na tych targach spodziewać czy tylko producenci krajowi czy również zagraniczni?

Już pojutrze druga edycja Targów Polskie Zboża (10-11 czerwca 2010r., Modrze k/Poznania). Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Targów oraz listą wystawców na stronie www.polskiezboza.com

Futrzak    0

Jakie będą to atrakcje dla użytkowników AF? I czy stoisko AF będzie nadal będzie w sektorze A10 :)

jakub16    121

Kto będzie w piątek, bo właśnie się wybieram w ten dzień. Spotkanie o 12 na stoisku AF ?

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kwiapa
      Witam,
      szukam członkostwa w grupie producenckiej, która najlepiej jak nie ma już dofinansowania.
      Zasady przyjęcia do ustalenia. 
      Więcej informacji na priv.
    • Przez TheRolnikSweet
      Witam. Stoje przed wyborem przednich opon 420/70r28 (tańszych nowych ) dwie firmy mi chodzą po głowie BKT I VREDEISTEIN TRAXION. Opinnie użytkowników mile widziane.
    • Przez krzysiu0016
      Poszukuję pracy dorywczej w gospodarstwie rolnym więcej informacji prywatnie posiadam prawo jazdy kat B i T oraz uprawnienia na kombajny zbożowe oraz wózki widłowe John deerami również jeździłem ;)))
    • Przez Korneliaaa
      W dniach 23-24 kwietnia odbędzie się jedenasta edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021. Podobnie jak w latach ubiegłych miejscem wydarzenia będzie hala F w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

To już jedenasta edycja targów, podczas których spotykają się sadownicy, producenci warzyw oraz maszyn i urządzeń rolniczych. Zeszłoroczna odsłona tej wystawy przyciągnęła 16 tysięcy odwiedzających. W tym roku targi odbędą się w dotychczasowej formule, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dlaczego warto udać się na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2021?
      Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nowoczesna platforma spotkań producentów roślin z producentami maszyn i dostawcami usług, umożliwiająca nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i znajomości. Uczestnictwo w tym wydarzeniu pozwala nie tylko wymienić się doświadczeniami i informacjami, lecz także stanowi okazję, by poszerzyć swoją wiedzę dzięki licznym konferencjom tematycznym, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie: https://tsw.pl/

• Przez MatKub2405
      Witam, chciałbym się was zapytać czy kompostownik czyli ogromna kupa,może zostać wywieziona na pole? Kompostownik ma około 20/30 lat 😂 Wywalane na nim była trawa ścięta no i to się chyba nazywa pędy z chryzantem te co się wyrywa jak chryzantema jest ścięta.Pod ziemniaczki chciałbym to wywalić ale czy to bezpieczne?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj