jezynek5211

Obrażani ekierowców Tirów w sieci

Polecane posty

karolj4    1

Nie wiem sam co o tym sądzić, mój wujek z Koszalina jest kierowcą tira.Jeśli chodzi o zamieszczanie takich bzdetów, choć dość często są prawdą to jedynie usuwać takie rzeczy a nie popierać.Niewierze w to że autor tego jest aniołkiem bo jak by mógł to sam by tam poleciał(każdy wie gdzie)więc niema co się dziwić dzieciak siedzi w domu i wymyśla jakieś bzdety by zaszpanować w szkole ;) Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

Mnie też bardzo irytują takie teksty, i wogóle co oni sobie myślą że kierowca z TIRa to jakiś nie wiadomo jaki człowiek B) , dla wszystkich do wiadomości to są normalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezynek5211    2

no kierowcy są spoko tylko inii ludzie (nie0kierowcy) traktują ich jak psy


I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Tego demota na pewno wymyślił jakis dzieciak z gimnazjum wiec nie ma co nawet komentować tego badziewia.Sam znam kilku kierowców i wiem jaka to cięzka robota.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

kierowcy "tirów" jako ludzie to moze i spoko ale na trasie czesto spotyka sie kierowców "tirów" debili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

tak samo jak kierowców osobówek i wszystkiego co jeździ,i według innych ty tez jesteś debilem.Wiec nikomu sie niedogodzi B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Panowie to tylko głupi żart... Jak to mówią w tym zawodzie nie liczy się tylko to by jak najwcześniej wrócić do domu...

p.s Truck z RiCo się załapał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

kierowcy - zawód jak zawód - obrażają ludzie i policjantow i lekarzy i kolejarzy i polityków i wielu wielu innych

 

tak jest i tak zawsze będzie nie ma co się tu bulwersować i toczyć pianę B)

 

swoją drogą chyba "tirówki" od czegoś nazwę musiały wziąć :) ;P


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tyle krzyku o jeden demot. B) Gorsze już widziałem, jakoś ten mnie nie rusza... Kolejny temat o... zupie Maryni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

@pooch dobre spostrzeżenie B) wg mnie to tylko głupio przyjęty stereotyp, tak samo jak dla innych narodów Polacy kojarzą się z piciem wódki fakt pijaczków nie brakuje, ale nie każdy Polak pije...

@Bobek_Farmer ciekaw jestem co byś mówił gdybyś był kierowcą tira... Już Ci mówię że ja nie jestem :)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Wiesz do kierowców tirów nic nie mam tylko niech mi przez wioske nie jadą 80km/h z ładunkami ponad gabarytowymi bo ostatnio jak o dziure przygrzał to mi aż auto podskoczyło na skrzyżowaniu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

A rolnik to brudas i półgłówek. Jest tak? Może się trafia, tak samo z kierowcami bo te panie po coś tam stoją, jakby nie było popytu to by nie stały, chyba oczywiste? Moim zdaniem nie ma o co bić piany, ja na ten przykład nie usprawiedliwiam brudasów i półgłówków mimo że tacy też pracują w rolnictwie. Jakbym poczuwał się do każdej pierdoły znalezionej w internecie na temat mojego miejsca zamieszkania, pracy, samochodu, zainteresowań, itp. to bym z domu nie wychodził z powodu kompleksów B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na rolników psioczą na demotach i mnie to nie rusza. B) Internet jest anonimowy i wszystko przyjmie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Czasami trzeba klnąć na takich bo jak się widzi tira wyprzedzającego na podwójnych ciągłych wymuszając pierwszeństwo to z chęcia by mu się opony poprzebijało. No ale co zrobić takie życie kiedyś przyjdzie pora że ktoś mu nie zjedzie to będzie miał on przerąbane B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Zgadzam się z Bobkiem czy Miraskiem, w sieci każdy jest cwaniakiem i praktycznie każdy jest obrażany, także nie wiem po co tyle tego krzyku, zwykła napinka małolatów, tyle.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezynek5211    2

Zgadzam się z Bobkiem czy Miraskiem, w sieci każdy jest cwaniakiem i praktycznie każdy jest obrażany, także nie wiem po co tyle tego krzyku, zwykła napinka małolatów, tyle.

 

nie bądź takim wielkim "dorosłym" B)


I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Matey, ma rację. Szczeniaki chcą zabłysnąć, najlepiej olać to, bo co im zrobisz ?


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

W sieci nie tylko Truckerzy są źli ile to się słyszy o dawcach narządów... popisujących motocyklistach, czy samochody osobowe... w każdej dziedzinie są jakieś ,,talenty'' Nawet na af czasami rzuca się w oczy jak nowy ciągnik siedzi na osiach w błocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83
w każdej dziedzinie są jakieś ,,talenty'' Nawet na af czasami rzuca się w oczy jak nowy ciągnik siedzi na osiach w błocie...

 

 

Jak Cię widzą, tak cię piszą ...dry.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

nie bądź takim wielkim "dorosłym" B)

 

A co to ma do rzeczy? Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Napinka w necie jest na wszystko i na wszystkich, na piłkarzy, polityków, kierowców, dosłownie wszystko, a jak ty bierzesz to do siebie to życzę powodzenia, bo wpadniesz w kompleksy. Więcej dystansu. Osobiście staram sie na to nie zwracac uwagi, bo człowiek sie tylko denerwuje, odpisuje na nedzne prowokacje i "karmi trolla"...

 

A i popraw swój post, bo pownieneś dostac warna, ale później będzie, że matej sie mści...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

moji szfagrowie sa kierowcami (ojciec ma firme) i spoko ludzie do tanca i do różańca :rolleyes: a takie teksty to malpy pisza nie ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Na demotach robią jaja ze wszystkiego także nie ma sie czym przejmować ... a no innych forach to czasami się ego kierowcy osobowych aut przerasta i krytykują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj