Polecane posty

Lukasz1987    61

Trzeba przyznać mapka lepsza niż gogle maps czy zumi :) :) :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ja polecam targeo tez fajna mapka


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Farmtrac ma rację, widzę to po moim gospodarstwie. Na mapie są drzewa które kilka lat temu zostały ścięte, staw jest jeszcze mały , a kilka lat temu wujas go rozkopał, ogólnie stare mapki ale lepsze niż te google :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

też to zauważyłem że jest z przed kilku lat ale są dokładne i dobrze wszystko widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Też tą stronkę znalazłem jakoś rok temu głównie dlatego że szukałem powierzchni działek osób u których kosiłem kombajnem (wszystkim polecam którzy wykonują jakiekolwiek usługi)- nie kłóciłem się z nikim, ale tak dla własnej wiedzy (sporo zaniżali :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

mi się wydaje że to są mapki te które przysyłała agencja jak pierwszy raz musieliśmy "kolorować pola"... pamiętacie??


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Wyglądają na te same i w agencji też mierzą pola na tych mapkach tylko inny program mają, na ppr już dawno była podana ta strona chyba lepszej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

lipa straszna ta mapa jak dobrze poszukacie to każdy znajdzie dużo dokładniejszą mapę kolorową z wieloma bardziej przydatnymi funkcjami niż ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

mapa dokładna co do powierzchni może ale b. stara. Patrze na zdjęcia mojego gosp i to chyba sprzed ok 7 lat jest :) Na google earth mam za to aktualizację z połowy sierpnia 2009, nawet oba traktory na polach znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Było juz to na forum:P I zgadza sie zdjecia są z przed 5 lat ponad ale podobno agencja z nich korzysta.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

lipa straszna ta mapa jak dobrze poszukacie to każdy znajdzie dużo dokładniejszą mapę kolorową z wieloma bardziej przydatnymi funkcjami niż ta.

to może daj link do tej mapy jak jest lepsza

 

i kolor mapy zależy od obszaru kraju, jeszcze nie znalazłem mapy kolorowej z moim rejonem w takim zbliżeniu, chyba że większe miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

''gregory7'' no daj link do tej kolorowej mapy a nie patrzysz czy będzie sam jestem ciekaw jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

sory panowie ze napisałem a teraz się wycofuje ale ta mapa jest puki co do użytku tylko geodetów i sprytnych ludzi z tym związanych i jest na nią dostęp dopiero po zalogowaniu hasłem wydanym przez geodezje.fajna sprawa bo widac wszystko jeszcze dokładniej jak na załączonym obrazku bo lepszej jakości sie tu nie zmiescił a w dodatku masa funkcji(granice działek,uzbrojenie terenu,nawet forma własności)

ub.bmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Mogłeś zapisać jako .jpg zamiast .bmp to by się zmieściło więcej, a w moim regionie też jest kolorowa? Daj coś z Rawicza

 

zumi troszke stare ale kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

pewnie i jest ale niestety ja mam dostęp do fragmenty polski a dokładnie to w promieniu ok 30-40 km ode mnie(niestety wszystkiego mieć nie można)ale za to widzę jak sąsiad mi kamienie na pole rzuca hehe jak ktoś bliżej mnie mieszka to mogę co nieco się dowiedzieć jak ktoś będzie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

To daj link do tej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

mapa

Może nie wszyscy znają.

Aktualność , koniec sierpnia 2009r, nie cały kraj jest jednakowej dokładności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Coś ten link nie działa a na geoportalu najfajniejsze jest to ze można zmierzyć powierzchnię.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To mapy Google. To samo jest na http://www.wikimapia.org/ tylko wygodniejsze w obsłudze :) U mnie fotki ze żniw są. Przyłapali mnie jak słomę prasuje :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

U mnie w obu linkach są zdjęcia z przed trzech lat. Najłatwiej obsługuje się jednak zdjęcia w programie Google Earth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Cześć
      Używacie tego programu. Mam kilka problemów przy obsłudze. Np. nie chce drukować, nie pobiera powierzchni pola przy ewidencji nawożenia azotem itp.
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl
       
      Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj