Skocz do zawartości
odyniec

t-25 rozrusznik szybko obrotowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zbyszekbrzuze    110

Kolego sprawdź ciągłość przewodu od klemy + do amperomierza (fabrycznie niebieski) najczęściej upala się przy końcach. Stan śrub prądowych na amperomierzu i połączenia akumulatorów jak kolega wyżej napisał, najlepiej wyjmij je i wszystko poczyść. Jeśli by się coś spaliło to miałbyś dym w kabinie. Prawdopodobnie styk puścił. Akumulatory też lubią się nagle psuć, wiem z doświadczenia.

zbyszekbrzuze    110

Który rocznik Władka? To dużo mówi w temacie elektryki.

Analizowałem instalację w roczniku 85 i kontrolka może się spalić w przypadku awarii amperomierza i uruchomienia silnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

bronek102    0

Rocznik 87, ale temat już nie aktualny

@ krzysiekg ,mógłbyś napisać kilka słów jak sie uporałeś z tym problemem rozrusznika. U mnie też od pewnego czasu mam podobnie czasem kręci a pózniej już nie chce wspólpracować. Co właściwie było przyczyną i jak to naprawiłeś .Pozdrawiam !!!

Edytowano przez bronek102

krzysiekg    2

Powiem tak głupota ludzka, zaczołem szukać od najgorszych rzeczy, a okazało się że poprostu klema dobrze nie łączyła. Teraz już wiem że dobre kable, klemy i rusek musi palić. U mnie to nie było pierwszy raz kiedyś w lecie na stacji benzynowej znikną prąd, i wtedy wymieniłem kable i klemy na nowe. Niby nie było różnicy w odpalaniu ale teraz kiedy jest zimniej to widać różnice, pali prawie jak w lecie, czyli od strzała. Także proponuje zacząć od kabli i klem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się