odyniec

t-25 rozrusznik szybko obrotowy

Polecane posty

odyniec    1

jaki wybrac nowy rozrusznik do T25 pisać od czego ja myśle że od c 360 był by dobry prosze o odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

ja mam od c-360 ale jak bym kupował nowy to kopił bym z przekładnią taki rozrusznik ma lepsze uderzenie jest mniejszy ale silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja też mam od c-360 ale teraz jak są dostępne te z przekładnią to wybrał bym właśnie taki. Będzie tańszy chyba niż nowy od ursusa i lepszy. Żeby założyć od sześdziesiątki trzeba jeszcze dokupić specjalną pszejściówke bo inaczej nie będzie pasował a to też kosztuje. Sam do swojego na zime założe rozrusznik z przekładnią a ten stary pójdie na półke i będzie taki "awaryjny". W razie czego założe go do T25 i do sześćdziesiątki jakby było potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2

ja mam założony ten z przekładnia super sprawa polecam taki rozrusznik i nowy akumulator i spokuj masz na kilka lat w poprzednim władku miałem od C360 ale ta przystawka była źle dorobiona i niszczyło wieniec na kole zamachowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil555    2

Ja polecał bym ci kupić rozrusznik na przekładni sam mam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

A o co chodzi z tą przekładnią w rozruszniku?? ;)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Chodzi i to że rozrusznik ma przekładnie dzięki ktorej zuzwa mało prądu a szybko kręci, też mam czeskiego Magnetona ;) Ja widziałem jak pali na oryginalnym bo na spędzie gość mial to ojeju :) Szybkoobrotowy lepszy :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

A jaka jest cena takiego rozrusznika??w agromie się dostanie??


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

ja kupiłem w wtorek rozrusznik z przekładnio planetarno litewski i zapłaciłem 380 zł a kupywałem w URSUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

Dzięki koledzy ;) popytam o takie cóś u siebie


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

My mamy jakies pół rkou rozrzusnik szybko obrotwoy z przekładnia pali bez problemow bez odpreznika ale w zime to trzeba był dosci dlugo krci zeby zaskoczył ale krecił jak glupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

no właśnie ja mam z tym problem bo rozrusznik który ma teraz władek wolno kręci i zimą ciężko bywało często padły akumulatory i nic ;)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFJD    2

Ja mam rozrusznik Magneton jak na razie dobrze się sprawuje a ma już 4 lata nie wiecie jak sie sprawują te litewskie są dużo tańsze od magnetona choć konstrukcja jest zbliżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL07    351

Ja w jednym władku mam czeski rozrusznik na przekładni, kręci bardzo dobrze i lekko, natomiast w drugim mam jeszcze oryginalny i bez problemu odpala mi bez odprężnika i nie gorzej niż ten czeski :P


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

mój wójo ma ten\magneton a ja kupiłem litewski i zdaje mi się że litewski troszeczke ciężej kręci ale bez odpręznika zapalam ale jedni mówią że litewskie wytrzymalsze są i czesci można łatwo zdobyć a do magnetonów to ciążej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek    0

Bierz szybkoobrotowy żaden startu niema bez odrężnika pali

Nasz stał chyba miesiąc bez odpalania "pod chmurką" i zapalił a to styczeń był


....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

A wiec na jesieni tamtego roku kupilismy rozrusznik szybko obrotowy a ze wieniec nie był najlepszy to wymienilismy na nowy. Ciagnik odpala ładnie ale teraz za czoł nie zaskakiwać z wienicem wiec odkrecilismy rozrusznik i okazało się ze cały wieniec do wymian zeby po ukruszane a w rozruszniku nie wielkie slady zurzycia zebatki.I powiedzcie mi dlaczego to sie tak stało bo mnie szlak trafił jak to zoabaczyłem i znowu ciagnik rozpoławiac i nowy wieniec a to nie sa małe koszta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stas    7

Sprawdź, czy masz taki sam moduł zębów w rozruszniku i na wieńcu.


,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

Może wieniec był z lipnej stali u nas jak się kupi u prywaciarzy tanie części to w ręku przed zamontowaniem się rozpadają na tanich częściach się nie zaoszczędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jeżeli byl do T25-MTZ to nic innego tylko wina wienca... Po prostu bubel był. Chyba żem iałeś rozrusznik od c-330-C-360 to po prostu niezazębiał na całości tylko wychodził za wienieć. Bo do rozruszników R11 montowanych w c-360 były przystawki do T-25 i to dosc grube.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Rozrusznik jest jaki rumunski od ltz jakos tak gosciu mowił kawalek czasu temu to było

ZA daleko napewno nie zazebia wydaje mi sie ze troche za plytko zazebia bo na zebatce rozrusznika z brzegu jest on troche przytarta i kawalek zeba sie wszczerbil.

I mi sie wydaje ze za mło sie zazebia i jak zrobic zeby wiecej sie zazebiło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Po prostu kup przeznaczony do T-25 i MTZ takie same są. w LTZ też powinny być. Ja miałem kiedyś wykruszone w C-360 i załozyłem nowy wieniec i jest ok.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody1126    3

wymienialem przy swoim założyłem jakiś czeski wysokoobrotowy pali-bajka mam go już ze 3 lata tylko na wieńcu czasami przeskakuje ale i tak musze zgrzyty w skrzyni niedługo zlikwidować to przy okazji:D brat mi go polecił pracuje w czesciach maszyn rolniczych ponad 12lat takze siedzi w temacie :blink: wadliwy wieniec lub zeby policz czy sie zgadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

No to u nas juz z 1,5 roku jest na poczatku było ok po 1 roku zaczelo przeskakiwac czasem i tak coraz czesciej az rozkrecilismy i wyszło szydlo z worka cały wieniec do wymiany ty tez sobie zobacz jak ci juz przeskakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj