Skocz do zawartości
4368764

Pro-Biotyk em15

Polecane posty

4368764    0

Czy ktoś stosuje taki polepszasz w hodowli trzody chlewnej?? Jestem ciekawy jakie są tego efekty jak to dodajecie do paszy w moim przypadku chodzi o karmienie na sucho. Czy można to bezpośrednio wlać do mieszalnika czy macie jakiś inny sposób? :)

Ja stosowałem, powiem tak w moim przypadku, hodowla na głębokiej ściółce, to działa to jak kadzidło dla umarłego, ja poszczałem to przez dosatron do wody

Ferdek07    62

EM probiotyk? To chyba więcej dobrego zrobi polewając tym bezpośrednio głęboką ściółkę niż w żywieniu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do polewania makaronu służy zwykły EM. :) Poza tym zwykły też można śmiało dawać zwierzakom.

Ferdek07    62

Sory że nie w temacie, ale jakie macie efekty z polewania makarony, bo ja dodawałem zwykłego do gnojówki to był efekt, gnojówka jak śmietana i zapach grzybków, ale do gnoju na płycie to chyba ginoł jakoś nic nie zauważyłem :)

4368764    0

Dzięki z tyle informacji ale mi bardziej chodzi o podawanie do paszy a nie do obornika czy do gnojowicy. Chciałbym się dowiedzieć jaki są tego rezultaty w stosowaniu czy warto? Polecił mi to znajomy z agencji i nie wiem czy jest sen kupować taki polepszacz.

Largactil    0

Witam,

czy może mi ktoś podać adres czy inny kontakt do firmy sprzedającej takie polepszacze ?

lark5@wp.pl

4368764    0

Ja to kupiłem od takiego gościa z agencji. Ale czy warto to stosować to nie wiem ja już tego nie kupuje.

:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się