zetor1111

kilka pytań o claas 250RC i 46RC

Polecane posty

chwedo5    0

Zauwazylem ze nikt na forum nie prasowal nigdy slomy z nozami w siatke :( kazdy cial trawe ale slomy juz nikt. Nie mam kogo sie doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz aby bela po zdjęciu siatki cała sie rozwaliła to tnij nożami, a jeżeli musisz nosić słomę widłami to szczerze odradzam tego rozwiązania ponieważ po rotorze i nożach wychodzi sieczka. Po nożach czasami rozwalają się bele podczas zwożenia.Użytkuje taką prasę od 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego a powiedz czy rotor sam materiał rozłoży czy trzeba jeździć raz lewo raz prawo? I do jakiego momentu dobijasz bele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Na pewno rotor pomaga w bardziej równomiernym rozłożeniu materiału w komorze prasownia ale jednak jazdy szlaczkiem się nie da się uniknąć jeśli chcesz mieć kształtne bele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kiszonce jeżdżę środkiem wałka ponieważ mam zgrabiarkę czołową i nie mam innego wyjścia ale bele zawsze wychodzą równe, a przy słomie i tak wałek szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik309    0

Witam mam pytanie czy do prasoowijarki wystarczy case jx90 lub fendt 309?bo mam classa 46 a chce kupic prasowijarke new holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Panowie co może być że Prasa Claas 250RC podczas zwijania materiału nagle (po około 20 min.) wytwarza ciśnienie w układzie hydrauliki ??? Wzrasta ciśnienie, aż w ciągniku czuć że coś się napręża.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj