Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Orzech334

Deutz Fahr Agroxtra 4.75-Montaż układu pneumatycznego

Polecane posty

Orzech334    1

witam wszystkich. mam zamiar zakupic df agroxtra4.75, jest on bez spreżarki, czy jest mozliwosć montazu jej i kupna osobno.no i oczywiscie prosze o opinie na temat tego modelu. dziekuje

arturs860    0

w zeszlym roku kupilem agrotrona 85. tez nie ma sprezarki, ale mysle ze mozna ja domontowac bo na silniku jest miejsce gdzie ona powinna byc. u mnie byly zepsute półbiegi, czego nie zauważylem na jezdzie próbnej, a koszt naprawy wyniósł 20 tys

Wiadomość z agroFakt.pl

SpaceJockey    6

Witam, jak najbardziej jest możliwość montażu pneumatyki, tylko oryginalny układ WABCO zapewne grubo kosztuje, a używany chyba trudno zdobyć, ale myślę ze da się tam wcisnąć sprężare od C330 gorzej już z resztą układu do hamowania przyczep, ja ma agroprime 6.06 z oryginalną pneumatyką i jest tam masa jakiś zaworów regulatorów i sam nie wiem co jeszcze. pozdro

BTW co to za model agroxtra 4,75 ? nigdy jeszcze o takim nie słyszałem

Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0

Orzech334    1

ten model to 4.57 a nie 4.75 pomylilem sie.

no nic w kazdym razie same dobre opinie i chyba sie na niego zdecyduje. a czy 9500 motogodzin to dozy wynik dla df??

silnik odpalalem i chodzi ladnie nie kopci , rowno pracuje. turbo tez ok

SpaceJockey    6

No to już dość poważny przebieg ale jeśli poprzedni właściciel regularnie go serwisował, to nie powinno być z nim problemów, szczególną uwagę zwróć na pracę skrzyni biegów, bo tak jak kolega wyżej pisał koszty naprawy kosmos.

Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0

Orzech334    1

jaki olej do silnika df4.57 jest to silnik chłodzony powietrzem i niewiem czy każda oliwa sie nadaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jacek8441
      witam ,mam taki problem z tym zbiorniczkiem gdzie się leje płyn żeby pneumatyka do przyczep nie zamarzła ;/ ustawiłem na zero i płyn mi bulgocze ;/ jak ustawiłem na zero to nic się nie powinno dziać . słyszałem  ,że jak się tego nie używa to się nic nie stanie ;/   co zrobić żeby ten płyn nie bulgotał ? mam pół zbiorniczka i gdy załącza się sprężarka to dekielek jest mokry i płyn wydostaje się nim 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich