Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mar0

Jaki zachodni ciągnik 60km-70km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mar0    0

Witam

Mam zamiar kupić ciągnik pomocniczy 60-70 km. Miałby pracować w opryskiwaczu 800L i wszystkich lekkich pracach(sianokosy, tur). Myślałem nad zachodnimi sprzętami tz. John Deerem 5M lub Sme, Deutz. Zalerzy mi na oszczędnym ciągniku. Może ktoś zna spalanie tych ciągników i który z nich polecacie?

pawelmf    32

a może new holland tt65 naprzykład jest niedrogi i chyba jaczej to niezłe ciągniki

Pawel820    1

Z tych które tu wypisałes polecam JD. Z innych polecam Farmtracka są to ciągniki z silnikami perkinsa i bardzo mało palą. Mają reversa, do tura wsam raz.

Wiadomość z agroFakt.pl

ursus3502PL    2

kolego z tych co wymieniłeś to polecam john deere ale , nh też niezły ciągnik , oszczędny zwrotny ale polecam Ci ciągnik farmatrac 80 4WD - jest to polski ciągnik , biegi 12/12 z rewersem w sam raz do tura , silnik perkins oszczędny , dobry komfort , wyciszony , przedni napęd ciągnik strorzony do prac pomocniczych tak jak wyżej napisałem jest oszczędny polecam

PaWeL1995    1

jak ma pracować z turem to z rewersem jak piszą moi Poprzednicy. Ja wziął bym farmtracka albo albo jakiegoś Deutz-Fahra

mar0    0

Oczywiście musi mieć rewers i przydałyby sie jakieś biegi bez sprzęgła. Wolał bym coś zachodniego.

marcint19    3

no tak ale do Tura to rewers elektrohydrauliczny by pasował a nie mechaniczny jak to mają polski ciagniki :)

mar0    0

Ma ktoś może konkretne informacje ile palą poszczegulne ciągniki?

Rolnik122    0

a ja polecę jd 5070M z tego co się dowiedziałem to ma ramę stworzoną do pracy z turem i z pługiem i dobrze spisuje też się w użytkach zielonych i na podwórku cena to od 102 tyś netto jeszcze jest mf z seri 4435 są to dobre ciągniki na użytkach zielonych i z turem na podwórzu ceny nie znam ale napewno nie jest drogi ale mało pali jest zwrotny itd...

mar0    0

Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi uzytkowników tych ciągników, bo takie ''ja polecam tego, a ja tego'' nic nie wnosi do tematu.

Mariano92    0

ja mam deutza k100 i jest w nim silnik 4038cm3 a jak pewnie wiecie jest to taki sam jak w agrofarnie. spalanie tego Ciągnika jest duże. nawet 12l na mgh ale wydajność pracy jest kosmiczna. ciągnik który mało pali to kubota i fajnie śmiga z turem bo sąsiad ma i dużo nią pracowałem a drugi jest deutz agroplus 70 km ale do tura to on się nie nadaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17