Wersik21

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wersik21    36

Mozecie mi powiedziec jaki ciagnik wybrac i dlaczego?? Fakt Deutz jest troche mocniejszy ale chodzi mi o skrzynie w ktorym ciagniku jest lepsza.

CZekam na wasze odpowiedzi bo te dwa traktory są super ale ktory bylby lepszy:)


Deutz-Fahr Agrotron M 650 i Deutz-Fahr Agrotron 130 główne konie pociągowe w gospodarstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djdawid777    0

Moim zdaniem FENDT skrzynia vario jest swietna ;) pisalem z takim jednym co ma fendta 415 i teraz kupuje 927vario mowi ze nic sie z tymi ciagnikami niedzieje jego sasiad ma 312vario i niedba o niego pracuje z ladowaczem zeby dobrac sie do pryzmy jezdzi przez bloto po os w srodku jest pelno piachu brudu itp ma go juz ponad rok i tez zupelnie nic sie z nim niedzieje, natomisat z moich okolic jeden rolnik ma 3 DF-y kilkuletnie i rowniez sprawuja mu sie dobrze lecz radzilbym ci Fendta lepsza skrzynia bezstopniowa o wiele lepszy komfort krotko mowiac FENDT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Przecież Agrotron TTV też ma skrzynię bezstopniową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersik21    36

@kris14: no ja wiem ze tez ma skrzynie bezstopniowa dlatego porownuje te ciagmniki:) i czekam na dalsze opinie. Różnia to sie napewno ceną;)


Deutz-Fahr Agrotron M 650 i Deutz-Fahr Agrotron 130 główne konie pociągowe w gospodarstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Oba są świetne.

Edytowano przez robertbara
Post bez uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Jak wyglądają ceny obu ciągników, dużo Fendt droższy?

Czemu tylko te 2 bierzesz pod uwagę. Porównywalny byłby JD 7530 lub 7730, też mają bezstopniówkę, w 7530 to ta sama co w DF TTV ZF Eccom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

widocznie dla niego marka JD jest mało atrakcja skoro nie uwzględnił jej obok FENDTA i DF ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersik21    36

Fendta jak juz to z TMS:), A JD nie myslcie ze ja twierdze ze sal zle bo to sa tez dobre ciagniki, tylko ze tak naprawde to wiem ze DF i Fendt to sa oszczedniejsze niz JD bo sie o tym sam przekonalem, porownujac mojegoDF dokolegi JD:). A cen dokladnie nie znam tych ciagnikow.


Deutz-Fahr Agrotron M 650 i Deutz-Fahr Agrotron 130 główne konie pociągowe w gospodarstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupujesz ciagnik i nie znasz jego ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

Właśnie trochę dziwne że nie znasz ich ceny.Cena jest jedną z podstawowych rzeczy ,chyba że masz tyle kasy że Cie to obchodzi. ;) Podane ciągniki napewno są niezawodne ,ale nawet najlepszym zdarzają się awarie.Znam kolesia który ma Fendta 820 Vario nieco ponad rok i sprawuje mu się bardzo dobrze, jak na razie to serwis tylko widzi na przeglądach.Skrzynia mówi że jest bardzo dobra.Co do DF-a to mi osobiście bardziej sie podoba chociażby wizualnie,ale przecież nie o wygląd tu przede wszystkim chodzi .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

A Fendta byś brał z TMS-em? W Fendzie masz jeszcze Varioterminal, teraz może udałoby Ci się kupić Fendta po atrakcyjnej cenie bo wchodzi nowa seria 800.

 

a w ttv jest i-monitor który informuje o wszystkim co sie dzieje i obsługuje radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersik21    36

Bo moze gdzies dopiero za 2 lata bysmy kupili i dlatego teraz pytam o opinie, wiem ze fendt jest drozszy i to sporo:) TTV kosztuje mniej wiecej 410tys zl netto


Deutz-Fahr Agrotron M 650 i Deutz-Fahr Agrotron 130 główne konie pociągowe w gospodarstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersik21    36

No właśnie czasu jest:) Wiec trzeba wyczytać plusy i minusy tych ciągników:)


Deutz-Fahr Agrotron M 650 i Deutz-Fahr Agrotron 130 główne konie pociągowe w gospodarstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Wygląda ładnie :) :) i skrzynia 60km/h. Potwór :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak ale ta skrzynia jest na Niemcy, Anglię.. W Polce wprowadzą standardowe ograniczenie do 40km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

zdjęcie ograniczenia to tylko podłączenie laptopa wiem jak z moim było bo mam rozblokowanego do 51 km/h a przedtem mogłem jeździć tylko 40 km/h. Ale osobiście uważam że Deutz Fahr wreszcie zrobił traktor który może być lepszy od fendta (co nie znaczy że jest bo tego nikt nie wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko, że jaki servis Ci to zrobi ? Jeśli jakaś kontrola drogowa Cie złapię i udowodni, że ciagnik jedzie wiecej niz 40km/h to przypał ma właściciel i osoba/firma, która mu to zrobiła. Nam w JD nie chcieli zdjąć blokady, choć mogą - wychodzą z założenia, że po zdjęciu jest wiecej zlego niz dobrego. Można na własną rękę zdjąć blokadę, ale wtedy sam ponosisz konsekwencje, oraz tracisz gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak w czasie wypadku rzeczoznawca to znajdzie, to bedziesz placil poszkodowanemu rente do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o właśnie...zapomniałem dodać najważniejszego. To co wymienił @brzozak to też jeden z poważniejszych argumentów dzięki którym nie chcą zdejmować blokad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

mi zrobiono to pogwarancyjnie a że nie mieszkam blisko zadnej z dróg krajowych itp więc nie obawiam sie kontroli drogowej fakt jeśli stanie sie jakiś wypadek to wine będe ponosił ja ale przecież trzeba jeździć z głową a nie że wszędzie 50, przecież są inni uczestnicy ruchu drogowego ale nie o tym mowa tylko o ciągnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wlasnie o to chodzi, ze tobie sie moze nawet wydawac, ze jezdzisz z glowa, byc moze to nawet dobre przeczucie (chociaz zapytaj sie o to kogos to 99% powie, ze tez tak robi), ale ktos inny moze jechac "bez glowy", a po wykryciu takiej modyfikcji, mozesz ty zostac obciazony i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj