News
Jasiupila

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji???

Polecane posty

Jasiupila    1

Witam. Ostatnio kiedy byłem u dealera New Holland żeby dowiedzieć się ceny takiej ładowarki. Ten odpowiedział mi że wyłączono taśmę i narazie ich nie produkują. Nie chciał powiedzieć co się stało dlatego chciałbym się tego dowiedzieć tutaj na AF. Wszystkim za wszelki informacje wielki dzięki. Pozdrawiam

emillo1212    15

Mi się wydaje że to nie jest wina żadnych wad. Taka wielka firma by je szybko usunęła i by produkowali dalej. Przyczyną zatrzymania tej produkcji chyba jest co innego ...

Deutz is Power!

Wiadomość z agroFakt.pl

MECHANIZATOR    157

zasada na tym świecie jest taka że "gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze" najprawdopodobniej NH nie opłaca się produkcja i sprzedaż ładowarek

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Gość   
Gość

najprawdopodobniej kryzys

LowRider    33

Przyczyna jest bardzo prosta nowe ładowarki NH są bardzo awaryjne.

Ładowarki LM5000 jest to nowy produkt bazujący na sprawdzonej transmisji i mostach DANA z silnikiem Iveco, co jeszcze ujdzie. Ale znacznie gorzej już jest z rozmieszczeniem osprzętu silnika, filtrów wskaźnika poziomu oleju, bark jakichkolwiek osłon podwozia itp. itd. tyle wynika z moich obserwacji wizualnych.

Rozmawiałem z użytkownikiem takiej ładowarki, który to u mnie usługowo kosił kukurydzę i LM5060 pracowała na pryzmie z łyżką 0,5m^3 przy rozsuwaniu i ugniataniu kukurydzy. To po 400h pracy (może nawet wcześniej) rozsypała mu się ramka do montowania osprzętu, aż tulejki mosiężne powypadały. Duże luzy na teleskopie, problemy ze sterownikiem silnika- w zimie nie chce palić i wiele innych. Serwis był kilkanaście razy u gościa i jeszcze wszystkiego nie zrobił.

I tak się zastanawiam czy to jest odosobniony przypadek......

dawidg2    30

Ktoś tu na AF miał problem chyba ze skrzynią w ładowarce NH. Tak apropo dostałem ofertę na LM5060 za 220tys zł. Hmmm dołoże 20-30 tys i mam JCB z takim samym wypasem albo i lepiej, niewiem jak serwis ale do JCB znam dużo nieautoryzowanych sprzedawców części i serwisantów gdzie naprawy też będą tańsze itd. Co za NH przemawia to to że ma długie przerwy między przeglądami.

Cer    0

@LowRider właściciel tej ładowarki przypadkiem nie miesza w Wierzchowinie?

LowRider    33

@LowRider właściciel tej ładowarki przypadkiem nie miesza w Wierzchowinie?

Tak, zgadza się.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj