Skocz do zawartości
sygala

Dolny zaczep Ursus C-325/C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Stefano1    39

Czyli myślisz, że tylko autor tematu może poszukiwać odpowiedzi na powyższe pytanie? Dobre forum tematyczne, to skarbnica wiedzy, a nie indywidualna poradnia ;)

Roki212    83

Kto czegoś poszukuje i nie znajduje to wtedy pyta :rolleyes: a właśnie nowi jak już mają możliwość czegoś napisania to piszą gdzie popadnie :P

Bartoxc330    48
Napisano (edytowany)

Kto czegoś poszukuje i nie znajduje to wtedy pyta :rolleyes: a właśnie nowi jak już mają możliwość czegoś napisania to piszą gdzie popadnie :P

Korciło mnie żeby to napisać ponieważ goście w powyższych postach pisali głupoty :P

Napisałem to specjalnie żeby inne osoby szukające takiej odpowiedzi wiedziały co i jak ;)

Ps.morze autor tematu nie znalazł odpowiedzi a ty znałeś odpowiedzi na to pytanie :P

Edytowano przez Bartoxc330

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol2121    4

Witam, piszę w podobnej sprawię chciałbym przerobić zaczep przy c 328 bo mam przy c 330 tył od c 328 i przy rotacyjnej wadzi wałek i nie podniosę jej w czasie pracy bo przeszkadza zaczep a całego zaczepu nie odepnę bo wtedy nie mam wieżyczki na śrubę, czy ktoś z was przerabiał tak żeby wyglądał jak u c 330 i był zakładany na bolce ?

Karol2121    4

Nie da się niestety bo jest na tych gumach dość ciasno, da się najwyżej 2-3 cm do góry podwiązać, chodzi mi o to żeby jakoś to porządnie zespawać z zaczepem do c 330 i jak to ma wyglądać, mam wujka spawacza to on mi to zrobi porządnie tylko chodzi mi o sam pomysł.

zetorki12    1932

Z dolnym czy górnym masz problem , bo w dolnym to nie wiem jakie gumy ? :ph34r:

Karol2121    4

Z górnym, sorry że nie sprecyzowałem w pierwszym poście i nie w temacie ale nie widziałem coś pasującego pod temat więc napisałem tutaj.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się