Polecane posty

Krzychu007    0

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakiej marki, waszym zdaniem jest najlepszy głębosz? Pasujący pod ciągnik o mocy 240 KM.

Rozglądam sie pomiędzy GASPARDO 3 metry, a ALPEGA 3 metry i KVERNELAND???

Lukasz1987    60

Ja mam Kverneland CLG II (5 łap)i chodził z Valmetem Mega 8800 190KM i na ziemi I II i IIIa miał co robić, jak z Valtrami będzie szedł to jeszcze nie wiem ;) Ale z pracy nim jestem zadowolony. Głęboszuje co 4 lata oraz usługowo

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

macieja910    0

Moim zdaniem gaspardo u nas koles gleboszuje na uslugach i musze powiedziec, ze sprzet doskonaly ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

tilek    0

Witam!!! Mam Zetora 12245 i zastanawiam się jaki głębosz do niego dopasować??? Szukam czegoś na rynku maszyn używanych. Pracował będzie na głebokości 50cm.

gwozd    104

Przepraszam jeżeli to nieodpowiedni temat ale chciałem się zorientować jak wygląda cenowo usługa głęboszowania

Karoloo    0

witam chciałbym usłyszeć poradę od was na temat głebosza do maxuma 125 km interesuje mnie głębosz 3łapowy oraz z wałem ponadto chciałbym by był wyposażony w kule drenażowe macie jakieś firmy które wykonuja głębosze w takim zestawieniu ?

michal1993    417

Przymierzam się do zrobienia głębosza i mam pytanie czy blacha 25mm wystarczy na ząb wzorowany na UG?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

jaco512    95

Co myślicie o przeróbce starego pługa na głębosz? Tzn. odkręcić odkładnie z lemieszami, a do słupic założyć typowe redlice od głębosza. Pług jest nieużywany kilka lat więc można by go przerobić...44145-6-1000x667-plug-zagonowy-landsberg

seweryn20    811

Nie ma najmniejszej szansy żeby głęboszem dokopać się do dren przynajmniej w moich stronach gdzie rury idą na głębokości od metra w górę.

Ząb uni ma grubość 30 mm. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

seweryn20    811

W każdym razie dobrze żeby wiedział jak idą w jego stronach. U nas jest 30 centli wierchówki a potem sama glina drenarka na głębokości 1,5 metra to nic dziwnego.

michal1993    417

Wiem właśnie że ząb UG ma 30mm tylko że w zakładzie w którym by mi takie zęby wypalili robią max 25mm i chciałbym wiedzieć czy wytrzyma

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

mikon71    6

To niech wytną 2x 15 i na łączeniu płaskownik lub pręt znajomy też wypalał na plazmie

seweryn20    811

Mniejsze łapy zrobisz na końcach to i 25 mm wytrzyma.

Pomijając fakt że można to wyrżnąć z płaskownika czuba dospawać i w niczym nie straci na wytrzymałości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek3060
      W tym roku zasiałem rzepak na glebie mozaikowej, tam gdzie jest lekka ziemia rzepak nie powschodził, czy problemem może być za głębokie umiejscowienie nasion? Czy wałowanie przed siewem pomoże? 

• Przez kender25
      Ktoś coś więcej wie o tej firmie, opinie, cokolwiek, nie mogę znaleźć żadnych opnii a zastanawiam się nad kupnem agregatu talerzowego 3m z Wolf Metu.
    • Przez Mateo35
      Witam szukam kvernelanda Vario 3 obrotowy. Czy ktoś posiada na sprzedaż? Czekam też na opinie użytkowników tego pługa 😊
    • Przez edi89
      Witam. Stoję przed wyborem nowego głębosza pod PROW Głębosz na 3 łapach. Budżet ok 12 tys netto. Na razie myślałem nad Unia Kret 3B z kołami podporowymi lub Batyra Digger z wałami mulczującymi. Jakie opinie o tych maszynach macie lub jakie inne ewentualnie polecacie? 
      Jakie macie doświadczenie z serwisem Batyra ponieważ oni sami serwisują maszyny?
    • Przez Piotrrr
      Witam,mam pytanie,czym uprawiacie pole po skoszeniu kukurydzy na ziarno. Mam Zetora 7211 i chciałem kupić coś do niego pod tą uprawę. Może coś polecicie? Myślałem o talerzówkę nowego typu,ktoś uprawiał taką?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj