Zetorex

Zetor 7211- jaki tłumik?

Polecane posty

adiksutil16    9

Witam. Czy mógłby mnie ktoś naprowadzić co do tłumnika. Jaki kupić? Bo są 3 roddzaje

kwadratowy jak w 7245: http://www.pasaz.v10...d6a8890945f.jpg

okrągły: http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/70/34/54/2070345469

i okrągły tzw. beczka: https://hurtowniarol...198606.2125.jpg

 

Można prosić o jakieś specyfikacje np. Czy nie zamula mocy, czy głośny czy cichy???

Edytowano przez adiksutil16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Kwestja mocowania do kolanka, a poza tym który jest oryginalny?

Ja bym brał ten trzeci, przy nim odpada montaż klapki u góry.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

w moim zetorze 5340 mocowanie tłumika wyglada inaczej, powinien mieć dwa bolce wystajace z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja bym brał pierwszy, na nim zarąbiście werczy silnik i można ciągni rozpoznać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiksutil16    9

No To mnie wkurza w moim wercy jak głupi w ten ostatni tłumnik ma taki fajny głoś coś jak w proximie... A czy jest coś takiego ze któryś z tych tłumników zamula ciągnik (MOC)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ja mam cygaro, ciagle sie odkreca-ma tylko 2 cybanty, juz pare razy go spawalem, a co do odglosu takie rzeczy to chyba tylko dzieci obchodza-dla mnie to nie ma zadnego znaczenia, po 12 godz jazdy to nie rozroznisz zadnego.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henes    11

Czy tłumik tzw.cygaro występuje w wersji do przykręcenia na trzy śruby,czy jednak żeby zalożyć go do 7211 muszę zmienić też kolano?Na Allegro wystawione są 7211 właśnie min.z tłumikiem cygaro przykręconym na trzy śruby.Swojego 7211 kupiłem kilka tygodni temu i muszę wymienić w nim tłumik z płaskiego na cygaro.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETTI77    1

Twitam.ten pierwszy jest też wporządku bo są dwa rodzaje krótki i wydłużony a ten jest wydłużony wystaje troche ponad dach ładnie chodzi i w kabinie cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popo1993    0

Ją mam w swoim 7211 założony normalny długi kwadratowy na 3 śruby i na górę kolanko 45 stopni 2" przykręcone na opasce i w traktorze ciszej a dźwięk ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie drze się na nich prze okrutnie. Miałem taki jak kupiłem ciągnik. Teraz mam "cygaro", przez chwile miałem od c-385. Najciszej chodzi na cygarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj