kamilsame1

pomoc w wyborze prasy

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chyba jednak nie masz racji, znalazłem na allegro 3 letnią i kosztuje 85000zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

ile kosztuje nowa prasa Class Variant 360 RC, orientuje się ktoś może??

 

 

Zależy od wyposażenia 30-35 tys euro netto,

za wersję Heavy Duty - plus 7 tys. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

@emillo1212 Tak to to samo :) w Sokółce są produkowane maszyny Metal-Fach. I pierwsze słyszę żeby Prasa Metal-Fach GALLA Z562-00 na licencji Claasa czy Welglera. Z tego co wiem to była produkowana pod Ursusa C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Fach jest w Sokółce. :) Znajomy ma MFkę... łożyska już poszły, jeden z użytkowników, chyba Jaro pisał o zmianie jakości Metal Fachu, więc zapytaj się. :)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

A jaką prasę byście polecili na ok. 300ha? Zastanawiam się nad nową Fendt Zmiennokomorową 2600VS. Cena myślę, że dość przystępna - 100tys netto. A może Feraboli Extreme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

za 92 tys netto masz MF u korbanków, rocznik 2009 ale fabrycznie nowa... no i full wypas oczywiscie...

 

a nie dodałem, że fendt i MF to ta sama prasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

To dobrze wiedzieć, bo jak do mnie przedstawiciel przyjechał to mówił 25tys. Euro, więc 100tys netto właśnie za prasy z 2009r. bo 2010 jeszcze nie mają.

Tylko powiem Ci, że chciałbym Fendta (kolor mi się podoba), ale nie żeby dopłacać za tę samą prasę... I tak będę kupować za parę miesięcy to może już nowy rocznik by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Z pras Fendta z roku 2009 nie ma nawet 1 sztuki a cena na rok 2010 podobno ma być wyższa... MF 2009 jeszcze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

A jaką prasę byście polecili na ok. 300ha? Zastanawiam się nad nową Fendt Zmiennokomorową 2600VS. Cena myślę, że dość przystępna - 100tys netto. A może Feraboli Extreme?

 

Zdecydowanie polecam Welger-ke sam posiadam rp 220 profi i jestem bardzo zadowolony w porównaniu z clasem 44 lub polską sipmą to jest to bez przesady prasa dwa razy solidniejsza i wogóle mądrze/logicznie zbudowana . Welger specjalizuje sie w produkcji pras (tyle powiem) a fendt( hmm :) ) jak chcesz kupić fendta to nie lepiej MF to samo tylko nazwa i kolor inny ( przecież to grupa agco)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dziś byłem u korbanków i za MF-a z siatką i sznurkiem zaśpiewali 25.5 tys euro, ale dogadałem się na 24 tys... cena myślę że godna, tym bardziej że po obejrzeniu jej stwierdziłem, że naprawdę warto...

jeśli chodzi o to co powiedziałem że MF za 92 tys zł (euro =4zł) to przedstawiciel zapomniał mi powiedzieć, że mówi o prasie na samą siatkę...:/

prasy MF-a będą na 100%, dziś jedną zamówiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernardo75    0

Zdecydowanie polecam Welger-ke sam posiadam rp 220 profi i jestem bardzo zadowolony w porównaniu z clasem 44 lub polską sipmą to jest to bez przesady prasa dwa razy solidniejsza i wogóle mądrze/logicznie zbudowana . Welger specjalizuje sie w produkcji pras (tyle powiem) a fendt( hmm ;) ) jak chcesz kupić fendta to nie lepiej MF to samo tylko nazwa i kolor inny ( przecież to grupa agco)

 

 

 

Witam.

Czy mógłbyś podzielić się informacjami dotyczącymi obsługi prasy welger rp 220 a w szczególności obsługi serownika ? Mam z tym problem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj