proximaplus

Nowy ciągnik z turem

Polecane posty

proximaplus    11

Więc z tego co czytam do najlepszy traktor to będzie albo farmtrac albo agroplus 77 lub 67.A może wiesz ile taki kosztuje??


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ceny to sam musisz się dowiedzieć i ponegocjować z dielerem

http://www.allegro.pl/item934046473_deutz_fahr_agroplus_320_nie_same_case_zetor.html

 

http://www.allegro.pl/item927184201_ciagnik_same_dorado_86_najtaniej_na_rynku.html

 

77 z 5 tysi tańszy będzie czyli około 120-130 tyś zależy co trafisz bo teraz nowy model wszedł

farmtrac będzie zdecydowanie tańszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Nawet fajny ten agroplus.Co do farmtraca to nie wiem czy jest dobry.U nas w okolicy nikt nie ma takiego.Potrzebowałbym jakieś opinie.


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Masz 35 h nie wiem jak jest z tymi przelicznikami koni mechanicznych i h. ten zetor ma 82 nie wiem czy limitu nie wyczerpujesz juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

A co myślicie o new hollandzie t4020??Ma już ktoś takiego na forum???


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

mój wujek ma NH TD80D i nie narzeka na niego ale teraz produkują go pod nazwą NH TD5050 a są i mniejsze ;)

ale ciebie by pasował NH TD5040, z tego co wiem na on 70 km lub NH TD5020 i ma tyle samo km co C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Serwis jest niezbyt miły,oleju sporo bierze,biegi chodzą jak w saganie,sprzęgło ręcznego WOM-u tak cięzko się podnosi do góry że gorzej być nie może,w kierownicy coś stuka,gdy jadę drogą bardzo go nosi.Najgorsze jest to że był rozpóławiany(uwaga!!)trzy razy.Jak dla mnie to wystarczającą żeby więcej go nie kupować.


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

NH jest na tym samym poziomie awaryjności co Zetor, oczywiście jak trafisz... bo może być gorszy, a może być lepszy, zależy od szczęścia ;) Osobiście nie mam żadnego z nich, moje zdanie jest oparte na opiniach wsród ludzi z czym wszyscy nie muszą się zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Więc decyzja zapadła,będe brał New hollanda t4020+tur Stool


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik122    0

jaszcze się zastanów nad John Deere 5070M ma 70 km bardzo dobra rama do pracy z turem mały zwrotny cena już od 102 tyś netto bez tura i nie dużo pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Vegeta pisał Ci o KUBOCIE i ja go popieram .Bardzo zwrotny, wydajna hydraulika, elektrohydrauliczny rewers, klima i to wszystko w standardzie (może trochę za lekki ale na łące to plus a w razie potrzeby można dociążyć) cenowo też pasuje.

Jak dla mnie to jako pomocniczy ciągnik KUBOTA M7040 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wiem bo mam M9540.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

No fakt jelonek wygląda dość fajnie,tak samo jak kubota.Hmmm będe musiał jeszcze przemysleć tą decyzje.A może wiesz czy ten john deere pali więcej od zetora 7441???


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A któż Ci teraz z pełną odpowiedzialnością powie że ten czy tamten mało czy dużo pali, jak producenci co rok 2 zmieniają normy emisji spalin, prowadzają camanraila i wogóle co chwile coś modyfikują :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

Ja też bym radził JD 5070 m tylko że w tej cenie to podobno on jest goły i trzeba sporo dołożyć za lepsze wyposarzenie.

Napewno odradzam takie cuda jak farmtracki (w mojej szkole są dwa, mają po niecałe 500 mth a pozalewane olejem jak mało która c360 po 20 latach.

Co do nh t4020 to raczej dobry do tura bo i chyba tam ma elektrohydrauliczny rewers i raczej zwrotny i co najwarzniejsze- niski... Tylko najlepiej sprawdzić czy pompa olejowa ma wysarczający wydatek, czy do tura nie trzeba większej dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Wydaje mi się jednak że john deere pali dużo.

W okolicy mam model 92km i właściciel mówił że nic innego tylko lać i lać.Ale pozatym sprawuje się bez zarzutów.

A i jaka jest minimalna wydajność pompy do tura?


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

hahah case to to samo co NH chodziłem do szkoły ale sie nie przykładam do pisania:P

Jak Case to jest to samo co NH to dlaczego nie nazywa się New Holland??? :blink: Co najwyżej można powiedzieć że są na takich samych podzespołach.Case made in Austria.Nh made in Anglia :huh:.A no z pisaniem to widze że coś ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIDZĘ ZE KOLEGA MA TEN SAM PROBLEM CO JA ZE NIEWIADOMAO CO WYBRAĆ. NA RYNKU JEST DUŻY WYBÓR OD 100 TYS DO 200TYS JA TEZ DOWIADYWAŁEM SIĘ NA TEMATY TYCH TRAKTORÓW CO KOLEDZY PISALI KAŻDY MA SWOJE WADY I ZALETY. JA TEZ WŁAŚNIE MAM ZŁOŻONY WNIOSEK NA PROW I MOIM ZDANIEM JEST OKAZJA JAKIŚ DOBRY SPRZĘT KUPIĆ A NIE JAKIŚ TAM BADZIEWIE. NIE WIEM JAKI KOLEGA BĘDZIE BRAŁ TEN TRAKTOR ALE JA BYM POLECIŁ JOHN DEERE 5070 70 KM CENA OK 150TYS BRUTTO A NIE JAK PISZA 102 TYS TO JEST TOTALNY GOLAS. A JESZCZE JEDNO ZE NIBY DUŻO PALI NIE WĄTPIĘ TO KAŻDY JEDEN SPALI JAK SIĘ NIM PRACUJE A NIE JAK STOI W GARAŻU. JA BYM SIĘ ZASTANOWIŁ CO DO WYBORU BO PRAKTYCZNIE TANIO WYCHODZI WEDŁUG INNYCH SPRZĘTÓW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Też słyszałem że JD dużo palą ... ale dużo to znaczy ile ? konkrety...

Ja pomimo polecam uznana renomowana marka, ma dobrą opinie, i w miarę przystępna cena za dobrą jakość maszyny.

@traktorzysta12 nie pisz na Caps Locku bo będą % ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja też bym radził JD 5070 m tylko że w tej cenie to podobno on jest goły i trzeba sporo dołożyć za lepsze wyposarzenie.

Napewno odradzam takie cuda jak farmtracki (w mojej szkole są dwa, mają po niecałe 500 mth a pozalewane olejem jak mało która c360 po 20 latach.

Co do nh t4020 to raczej dobry do tura bo i chyba tam ma elektrohydrauliczny rewers i raczej zwrotny i co najwarzniejsze- niski... Tylko najlepiej sprawdzić czy pompa olejowa ma wysarczający wydatek, czy do tura nie trzeba większej dokupić

 

A są jakieś ciągniki w szkole które nie są pozalewane olejem ? szkoła jak to szkoła są różne osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ja farmtraca polecam w 100% i ciągnik trzeba pilnować , oleje filtry itp znam takich ludzi ze zrobili przegląd po 50mtg juz ani razu nie wymienili zależy jakie osoby się tym zajmują a farmtrac jest dobry , oszczedny i w sam raz do tura


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj