snopek

ile brać za godzine ładowania (proxima power 105 z tl 220sl)

Polecane posty

snopek    0

Witam wszystkich , nie wiem ile brać za godzinę pracy ładowaczem czołowym (proxima power 105 tl-220sl ) Prace odbywają się w polu , ładowanie buraczków , ciągnikiem pracuje do 1,500 RPM , przeważnie ładuje na przyczepy , czasem na tira , w polu jest błotko co czyni że ciągnik jest upaprany ...

 

Ile według was powinienem powiedzieć gościowi za godzinę ładowania , ostatnio za 1,23 mth powiedziałem 100 zł nie wiem czy to nie za dużo ( w tym wyciąganie 14 tonowej przyczepy z pola , na 2 ciągniki mój zetor i new holland t6030 w nocy ;) ) prosze o wasze opnie , rady , i wypowiedzi ....

 

Pozdr. dla wszystkich na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

normalnie godzina wypożyczenia ładowarki kosztuje 80zł netto.przynajmniej tak kosztuje w mojej okolicy


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To ty dla cukrowni będziesz ładował czy jak?


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Panowie badźcie poważni 100 za h biorą ci co ładuja maszynami typu ładowarka czy koparka z pożądna łyzką. Powiem tak policz paliwo dodaj jakąs sume która cię zadowoli na czysto i się dogaduj. Pozatym w dziale przepisy i finanse jest temat ceny usług wiec uważaj na moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek    0

ładuje baraczki czerwone , do przetwórni , a ładuje znajomemu , ja tak myslę że cos około 80 mu bede liczył , ze względu na to ze wiezdzam czyściutkim ciagnikiem a wyjezdzam z błotem po szyby a nawet na szybach ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

ja myśle że 100 zł to dobra stawka wkońcu jaki rolnik by się zgodził wyciągać w nocy przyczepe z burakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Stówka za godzinę to przyzwoita cena, tylko weź pod uwagę ze to co zarobisz to prędzej czy później potem wydasz na remont sprzęgła... U mnie już było kilku takich co latali z ładowaczami po wsi ładowali buraki, marchewkę , odśnieżali a potem się dowiedzieli ile to kosztuje, teraz jakoś nie ma chętnych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja msle ze 100 zl to dobra cena.

 

To ile kosztuje ten remont sprzęgła??


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Panowie nie bądźcie tacy skromni, czy jak przyjeżdża handlarz po bydło świnie czy zboże to też zastanawiacie się czy oby za dużo wam nie zapłacił, w końcu proxima z turem 220 to nie c 330 z tur 1 w innym temacie rozpisujecie się że za załadowanie rozrzutnika 3,5t należy się min 20zł to policzcie, ja rozrzutnik taki tylnym ładowaczem nakładam około 10 min to jest 6 rozrzutników w godz to czym by nie nakładał to biorąc po 20zł jest 120zł/godz, to ja brałem po 12zł teraz chce po 15zł, dobrze że @Włodiw wspomniał o cenach serwisu utrzymanie i serwisowanie proximy czy każdego innego nowego ciągnika 100km to nie kosztuje tyle co utrzymanie c 360 a byle remont może wynieść tyle co cała c 360 jest warta, niektórzy chcą zarobić sadzają pracownika i tłuką bele po 6zł czy inne takie to nawet na paliwo się nie zwraca, to że ładowarka teleskopowa zrobi za 80zł to niech ten ktoś zamawia ładowarkę, to tak jakby mieć pretensje że ktoś ciągnikiem 100km bierze po 160zł/godz i zaora 1,2ha, a ja w tym przypadku jak kiedyś pracowałem c 330 to na dzisiaj miałbym brać po 25zł/godz!!!!

oby nam się opłacało to co produkujemy i nie musieli byśmy chodzić po usługach, życie było by piękniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie. bierz po 100 i od calej sumy coś im wypuścisz do równego rachunku i bedą zadowoleni.

 

a co do sprzegła to normalne ze remont sie nalezy po iluś mth. przecież ciągnik jest po to aby pracować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzesinek    0

Stówka będzie myślę rozsądną ceną ;) Wszystko chcąc nie chcąc trzeba liczyć. Człowiek, maszyna, amortyzacja, a i zjeść coś trzeba, dojechać itd.Jedno jest pewne poniżej 80 zł/h nie ma o czym rozmawiać. :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Ktos tu powiedział, ze ciągnik jest po to pracowac, pewnie, ze tak, tylko ja chcę zwrócic uwagę tutaj na to, czy gra jest warta świeczki... i ze nie ma co się podniecac zarobkiem w ładowaczu bo np. ładowaniu buraków, czy oborniku sprzęgło dostaje strasznie po d*pie i ten kto robił ładowaczem czy robi to doskonale o tym wie. Naprawdę to trzeba robic z głową bo sami wiecie ze często się robi na pół sprzęgle,do tego na zwiększonych obrotach i niestety tarcze lecą... a to kosztuje, tym bardziej w nowych modelach ciągników. Dlatego podałem tu przykład kilku znajomych którzy na początku dorwali się ładowaczy i sadzili, ze to taki zarobek i wyszło na to, ze co zarobili to w remont udupili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to ja mówiłęm. Prawda, ciągnik z turem to gwarantowany remont sprzęgła. chyba ze ma mokre sprzegło, a to juz inna bajka. ale moim zdaniem na usługach mozna niezle zarobić gdy konkurencji nie ma w okolicy, wiec gra warta świeczki ;)bo sprzegło nie pada notorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ja biorę 200-250zł (zależy dla kogo) 10h pracy lub 12h. Układam tylko pryzmę siana lub słomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Tak z ładowaczem można zarobić to ile kasować za godzinę pracy układania bel na kolcu na tuz mf 255 w stodole (ciasna stodoła) ja biorę za to 50zł a chętnych mam coraz więcej, fajna zabawa jak snajper zawracanie na jednym hamulcu, tylko zawsze uprzedzam że jak zawale stodołę żeby nie było pretensji he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ferdek-zlituj się i wstaw zdjęcia tego super,hiper multimedialnego biggrin.gif kolca- w głowę zachodzę co to za sprzęt normalnie jak KGW-tańczy,śpiewa,recytuje,daje d..y i gotuje biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

u ferdka to wszystkie maszyny są supertajne i jest zabronione ustawowo pokazywanie ich w jakichkolwiek mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ferdek-zlituj się i wstaw zdjęcia tego super,hiper multimedialnego biggrin.gif kolca- w głowę zachodzę co to za sprzęt normalnie jak KGW-tańczy,śpiewa,recytuje,daje d..y i gotuje biggrin.gif .

@Jaro bo te kolce są 2 i zapewniam Cię że już 2 krotnie wrzucałem do galerii (była tam też dedykacja dla Ciebie) i nie zaakceptowali, no ale specjalnie dla Ciebie jeszcze kiedyś 3ci raz spróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj