jakubj0072

zapalniczka nie dział Zefir 85

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kielbasa    1

Sprawdź dojście prądu do zapalniczki(przewód zapewne bieguna dodatniego oraz masa z korpusu ciągnika) oraz czystość połączeń.


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

a nie ma tam jakiego bezpiecznika zobacz czy jest w gniazdku prąd bo jeśli nie ma to musisz szukać po przewodzie kolega o maly włos by nie spalił traktora wcisnąl zapalniczkę a nie mógł jej wyciągnąć tak że tapicerka zaczeła się kopcić no ale jakoś kombinerkami wyciągli


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

sprawć bezpiecznik u mnie w zetorze tak było za mały był założony bezpiecznik i cały czas się przepalał załozyłem większy i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

Napisał, że bezpiecznik dobry, to musi drugi raz sprawdź bezpiecznik....


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Weź sobie z samochodu załóż i zobacz czy ta działa jeśli tak to ta z traktora się zepsuła a jeśli nie to trzeba szukac przyczyny albo zostaje gwarancja :P;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

zapaliczka jak do tej pory działała nie wiem jaka może być przyczyna :P

A nie mówił tata że paleniem krzywde sobie możesz zrobić? Pewnie w pronarze liczą na jakieś wyróżnienie od krusu za bezpieczeństwo w ciągniku i atrapy wstawiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

Po pierwsze, Twój idiotyczny post nic nie wniósł do tematu. Jeżeli pali to niech pali - Jego zdrowie. Po drugie zapalniczka nie służy tylko do odpalania papierochów, lecz do zasilania niektórych elementów. ;)


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

"po muście mi ;) "

 

Zmierz czy na bezpieczniku jest napięcie, następnie sprawdź przepływ miernikiem: bezpiecznik-gniazdo zapalniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj