Skocz do zawartości
osio

Mf 6150 czy Case 5120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
osio    0

Te dwa modele bardzo mi się spodobały. Ale nie wiem który będzie mniej awaryjny czy też wydajniejszy. Ciągnik by pracował głównie w turze, prasie belującej , transporcie, ale też w orce.

Wiadomo MF ma pięć koników więcej ale ja już tak na moc nie patrzę bo mi 90 koni i tak wystarczy;D

Także proszę o pomoc ciągnik kupię max do 60 tys. najlepiej z turem :P

osio    0

No w case mogą być kłoptoty z elektroniką pewnie. Tak niby słyszałem :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja też bym doradzał MF :P,Mam osobiscie MFa i polecam ten sprzęt,mało pali i jest mało awaryjny

Edytowano przez Masseyek6290

PronarekP5    25

Powiem tak dobrze używany MF będzie służył nadal , a w Case przyczyną awarii elektroniki są cienkie kabelki / otulinki na kabelkach które nawet po przyciśnięciu /pociągnięciu pazurem potrafią schodzić .Mam MF i szczerze polecam - ciągnik prosty w obsłudze mimo dużej ilości przycisków :P z case nie mailem styczności dlatego nie będę pisał o nich - typu ze do bani albo ze lux maszynki bo z nimi nie miałem styczności :)

Oba ciągniki maja podobne parametry MF może mieć lepszą skrzynia 32/32 Dynashift jak dobrze trafisz to oba mogą mieć rewers elektrohydrauliczny, skoro kupujesz ciągnik do tura to dobrze gdybyś trafił na wersje MF-a Euroline czyli ze ściętą maską. Do MF dostępność części nie jest zła, ceny Case i MF z podobnym rocznikiem są porównywalne. Sąsiad użytkuje takiego Case już pół roku z tego co wiem jest zadowolony. Sam użytkuje już 2 sezon MF 6140 póki co na ten ciągnik złego słowa nie mogę powiedzieć. Przy zakupie tych ciągników do końca bym nie kierował się marką przy zakupie lepiej dokładnie zwrócić uwagę na stan ciągnika i rzeczywisty przebieg bo chyba to jest ważniejsze.

osio    0

Aha , a wersja euroline czym się różni???

Ma mocniejszą hydraulikę??

kubala993    2

ja bym wybrał MF 6150

+10% za brak uzasadnienia = spam

Edytowano przez andrzej2110

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bekba
      Witam, potrzebuje ciagnik do paszowozu 18m2, obecnie mieszam paszowoz 11m valtrą a92 oraz belarusem 1025. W obu ciagnikach notorycznie psują sie różne podzespoły WOM. Miałem kilka wiekszych paszowozów na testach i można zapomnieć że belarus wgl ruszy wałkiem jak paszowoz jest załadowany. Myśle nad jakimś ciagnikiem używanym za około 50 tys, tak myślę o jakimś JD lokomotywie np 3650 albo o jakiejś renault 133.54. Jakieś rady? najlepiej od użytkowników wiekszych paszowozów. pozdrawiam
    • Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).