Zaloguj się, aby obserwować  
pawel65

Deutz-Fahr Agrotron 6.45tt -Czy posiada świece żarowe?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel65    0

witam mam pytanie czy deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe ? ciezko pali gdy jest zima:| akumulator nowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

z tego co patrzyłem w katalogu to nie ma on kilku świec tylko jedną i nazywa sie to świeca podgrzewania :P co do ciężkiego zapalania może być wina rozrusznika podobno pierwsze modele miały słabe rozruszniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Najpierw sprawdz świece czy dziła jeżel działa a nie zapala może być brak dawki rozruchowej i wtedy gdy zimny niezapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze skrzynią biegów jak chce włączyć bieg to ciężko wchodzi jak by sprzęgło nie do końca rozłączało a i czesami podczas jazdy sprzęgło się obmyka, co jest przyczyną? może te wspomaganie sprzęgła daje za małe ciśnienie i żle chodzi?

 

Ciągnik deutz 6.45tt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

co znaczy "sprzęgło się obmyka, "

u mnie jak jest zimny to troche ciężko bieg wchodzi ale później to już bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy że czesami jak ma duże obciążenie to się sprzęgło ślizga, a pedał sprzęgła ciężej czy lżej chodzi? bo u mnie na początku jak się rozgrzał to biegi terz dobrze wchodziły ale pedał sprzęgła stwarzał większy opór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

u mnie pedał sprzęgła zawsze tak samo działa :) ja czujesz ze się zaczyna ślizgać to raczej remont sprzęgła się szykuje z tego co w serwisie gadali to nie ma co jeździć na takim słabym bo czym dłużej się ślizga to więcej części do wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj