Zaloguj się, aby obserwować  
dominik321

PŁug do JD 5720

Polecane posty

dominik321    2

Mam JD 5720 i potrzebuje don niego jakiś pług może mi coś doradzicie?

Ziemie mam raczej ciężkie


tylko AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Obrotowy czy zagonowy?

 

 

P.S.

 

A poza tym to nie ten dział, jak już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

No to jakies 3 skiby na rozstawie 150cm :P

 

Ma być nowy czy uzywany? W polskich gustujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przenoszę


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja JD 6100 będe jeździł 3 skibowym zagonowym fraugde na zabezpieczeniu sprężynowym, szerokośc coś koło 140cm, jakie to mają byc zabezpieczenia i jaka cena, ja bym brał kvernelanda 3 skibowego z vario i packomatem jeśli cena nie gra roli :P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTD5030    0

hej hej ziemie ma cieszki to jak co wy gadaci e a to ciagnik ma 80 km co takiego to on takiego nie pociagnesz toztaw skiby 45 cm bierz i bedzie spokojnie chodził a tak 50 cm skibe to nie pociagnie szkoda meczyc tylko spalanie bedziesz miał duzo wieksze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Ja mam identyczny ciągnik i ciągnę Kvernelanda z rozstawem max 150 cm. Jest to pług 3 skibowy z odkładnia śrubową. Na ciężkie gleby polecam bezkonkurencyjne ażury. (foty w mojej galeri)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

No to do ciągnika 80 koni , przy ciężkich glebach , poleciłbym Ci te nad którymi sam sie zastanawiam :

unia ibis LS 3+ (ponieważ ładnie kryje , i co najważniejsze jest tani i ma regulacje od 35cm-45cm ,waga 1040kg )

kverneland ED 3 (ponieważ mozesz go rozkręcić od 30cm-do 50cm zależnie od warunków, i lekko jdzie, waga 1050kg )

kuhn multimaster 112 (waga 960kg ,płynna regulacja 30-50cm zależnie od warunków , odkładnie zrobione z 3 warstw metalu)

 

 

 

pozdrawiam zetor53400 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

U mnie we wsi facet ma identyczny ciągnik i ciąga nim kvernelanda AB 100 na rozstawie chyba 160 cm i idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

u nas DF 200KM ciąga obrotowy kvernelanda vario (30-50cm) 5 skib na ciężkiej glebie i ma ciężko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

To ja u siebie 63konnym zetorem ciagałem kvernelanda AB100 4 skibowego rozstawionego na 40cm/skibe i szedł :P 6-7km/h przy orce na 20 cm ;D ale tu mamy podawać obrotówki , a nie zagonowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co Was tak ciągnie do tych czwórek? Co tej trójce brakuje, lepiej szeroko trójka, niż wąska czwórka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj