Polecane posty

massey3050    0

Witam, wie ktos moze jakie ma byc cisnienie na wtryskach w MF 3050? z gory dzieki za odpowiedzi, pozdro

mariusz(ZDUN)    307

ustaw na 180 i powinno być ok

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

szczewko    32

I co @massey3050 odkryłes dlaczego twoj traktor ma muła i ciezko odpala???

Wiadomość z agroFakt.pl

massey3050    0

powoli zaczynam rozplątywac ta sprawe dam znac co mu jest w chwili obecnej musze ustawic wtryski bo za male cisnienie 155 a tak jak kolega napisal powinno faktycznie byc 180. do sprawdzenia pompka zasilajaca, wtryskowa, a przyczyna tego ze jak odpalam jest duzo bialego dymu pewien mechanik powiedzial ze to cos ze swieca plomieniowa nie tak. jutro bede dlubal to sie dowiem co i jak

mariusz(ZDUN)    307

jak świeca nie zamyka zaworku i paliwo podcieka cały czas to tak może być

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

massey3050    0

wymienie swiece to zobacze. a tak swoja droga to co moze sie dziac przez to ze jest za male cisnienie na wtryskach?

lukkar37    0

paliwo nie będzie odpowiednio rozpylone, nie będzie go dobrze przepalał, będzie dymił

myślę, że więksi znawcy ode mnie jeszcze by coś dopisali.

mariusz(ZDUN)    307

między innymi też ędzie to powodowało jego mułowatość i tak jak napisał kolega wyżej będzie gorzej rozpylał i za wcześnie

Mechanika Rolnicza.

konrad055    33

chodzi mi też o ciśnienie wtrysku mam mf 3060 turbo i ustawiłem wtryski na 175 i nie wiem czy dobrze ustawiłem. Proszę o pomoc

galoni    8

Podepnę się .. MF 6190 jakie powinno być ciśnienie na wtryskach?

pajo    1

Witam . Ktoś wie jakie ma byc ciśnienie wtrysku  MF 3050 bez turbo .???? 

andrzej78    126

Nie wiem na ile wiarygodne info?

Pompa : CAV 3241 F490

Rozpylacz : CAV BDLL150S6730

Ciśnienie : 170 bar

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil800
      Witam
      Mam fabryczny przedni tuz na mf 8120 ale na tabliczce nie ma podanego jego maksymalnego udzwigu. Bede mu robic obciaznik na przod ale nie chce przesadzic i przydaloby sie wiedziec jaki tam jest udźwig 
    • Przez chrap17
      Witam.
      Massey FERGUSON 6140 97r  skrzynia dynashift
      Mianowicie mam taki problem ze pedał sprzegla calkowicie wpadł w podloge.
      Objawy jakie mial to niedosprzeglał a pod koniec jak dodawalem gazu to czulem jak pedal rosnie jak puscilem gaz znow lekko opadal i tak caly czas. A dzis po odpaleniu i wbiciu pierwszego biegu i ruszeniu pedal calkowicie wpadl i juz tak zostalo.
      Zastanawiam sie czasem czy winna nie jest pompka no bo jak dodawalem gazu to przepuszczala bo pedal sie podnosil a teraz pewnie calkiem zerwalo gumki w niej i nie ma wcale. 
      Spotkal sie ktos z was z taka sytuacjia??

• Przez santiago2502
      Witam panowie. 
      Problem polega na tym że mój MF 6140 tak jakby stracił sprzęgło.. tzn na polu po wciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu biegu po chwili zaczął jechać (gdy sprzęgło było w dalszym ciągu wciśnięte).  Mierzyłem już ciśnienie 17bar na tej złączce pod kabiną i sprawa wygląda trochę dziwnie... jest niby 0 bar ale jak wcisnę sprzęgło to wzrasta do ponad 17 bar i spada powoli do 0 bar, a sprzęgło jakieś dziwne jest miękkie i nie idzie wrzucić biegów... Do wysprzęglika dochodzi 17 bar bo mam wpięty manometr przy. Prosił bym o jakaś sugestię bądź jakieś sugestię...  Może ktoś wie jakie powinno być ciśnienie dokładnie tam przy tym złączu serwisowym pod kabiną ? 
    • Przez czapla112
      Poluzowała się nakrętka w skrzyni i muszę znaleźć kogoś kto to naprawi. Jakich cen mogę się spodziewać za taką usługę?
    • Przez creative1agh
      Witam,
      jak w temacie - MF 3065, skrzynia 32x32. Na zimnym oleju, zaraz pod odpaleniu silnika, nie można przebić z zająca na żółwia. Bez pracującego silnika dźwignia porusza się bez żadnego problemu. Po kilku minutach pracy traktora "przebitka" działa bez problemu i żadnych oporów.
      Może ktoś podpowiedzieć czym to może być spowodowane?
      Generalnie wydaje się, że biegi i sterownik autotronic'a działają normalnie i prawidłowo, olej w skrzyni świeży, poprzedni też czysty. Pozostałe funkcje (wszystkie) - łącznie z  zapinaniem przedniego napędu podczas hamowania - działają.

Pozdrawiam,
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj