Skocz do zawartości
kuba3120

Pękła obudowa skrzyni biegów w koparce białoruś

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Białoruś
kuba3120    0

Witam wszystkich. Ostatnio miałem taki przypadek koparką białorus nie mogłem wyjechać ,a dokładnie skręcić kołami bo dojechałem do muru przodem i za mało miejsca to cofnełem trochę do tyłu i zablokowałem lewe koło hamulcem. Koparka wyjechała tylko że po tym manewrze to koło robiło tylko 1/4 obrotu, próbowałem jechać w przód w tył i coś strzeliło w skrzyni biegów. Pękła obudowa i urwało śruby. Z boku skrzyni jest przykręcona taka osłona łożyska i od tego miejsca pękła na sam środek obudowy. W koparce wszystko działa biegi można jeździć tylko przez to pęknięcie wyleciał olej i nie wiem czy to można pospawac i czy wogóle da się z tym coś zrobić???

Ursus3PGT    1

jak jakiś dobry spawacz to pospawa napewno i dobrze bo mi spawał zwolnice w 3P to gwarancje dożywotnią dawał

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62
:( to roboty będziesz Miał poszukać przyczyny i jeszcze co tam rozwaliło się przy okazji , a cześci do jumzów tanie są może i tańsze niż spawanie tylko co Ci pękło :P

kobra89    66

Ja skrzynie w C 330 spawałem i po dziś dzien w turze chodzi i nic sie nie dzieje tam dla niej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się