Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Superman

Skrzynia biegów Belarus 952

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Superman    0

Witam. chcial bym sie zapytac jaka jest najlepsza skrzynia do belarusa 952? Na stronie Pronara pisze ze do belarusa sa skrzynie 14/6 lub 18/4 a na stronie allegro u handlaza u którego chce kupic belarusa pisze 14/4, sa wogule takie skrzynie ? nie bedzie mi brakowalo przelozen ? ile by byl druzszy ciagnik z skrzynia 18/4 ? Prosze o odpowiedz, z góry dziekuje

Podam jeszcze link z allegro w którym jest na skrzynia http://allegro.pl/item931278053_mtz_belarus_952_turbo_90hp_krzyzak_100_najtanie.html

sebe1033    62

18/4 i 14/4 są podobnej długości lub takie same 90 km mają takie (np @ łysyrolnik)

posiadam 18/4 i z 1i 2 nie korzystam wcale no sporadycznie bo to naprawdę powolne biegi

LukaszZduny    0

O rodzaju skrzyni mówi nazwa modelu więc nie ma wyboru skrzyni do modelu tylko wybierasz inny model kolego. W tym przypadku aby mieć 18/4 powinieneś wybrać 892 i będzie on tańszy od 952

Wiadomość z agroFakt.pl

aro321    16

modele 920/952 ma tylko i wyłącznie skrzynie 14/4 a modele 820/892 maja skrzynie 18/4

gregorius    123

model 952 można wyposażyć w rewers co daje nam 9/9 biegów lub rewers i spowalniacz chodu co daje nam 16/16 oraz podstawowa 14/4 także są 3 skrzynie do wyboru ;)

aro321    16

koledzy czy w waszych 952 jest 4 polowa??? bo u mnie chyba nie ma bo nie mogę wrzucić biegu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować