djibiza11

Zakup myjki ciśnieniowej

Polecane posty

djibiza11    0

Witam :P Rozglądam się za zakupem nowej myjki, myślałem o firmie Karcher a konkretnie o modelu K 5.55 Jubilee. Co o niej sądzicie?? A może polecacie jakieś inne myjki w podobnej cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ogólnie Karcher ma dobry sprzęt dużo lepszy niż Kinzo :P


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Dokładnie @Lukasz1987, Karcher to dobry sprzęt. Nasz sąsiad kupił tylko używaną, dał 2tyś. Kupił ją od dilera Karchera po sprawdzeniu. Pożyczyliśmy ją do umycia przyczep jak były remontowane i byłem pod wrażeniem. Z przyczepy płatami odchodziła farba, aż było widać fabryczne napisy na ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIEK416    0

Kolego przedewszystkim zależy do czego będziesz ją używał, karcher to dobra firma sam mam jedna albo raczej mnialem :P bo się skończyła i tez muszę pomyśleć nad następną, a narazie porzyczam od brata :( . Do większej pracy to jednak na 400v, na 230 są zasłabe. A niemyślałeś nad dużą profesjonalną ale po regeneracji, wychodzi dużo taniej niż nowa, mam znajomego co taką kupil i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ja w tym roku kupiłem myjkę eurotec wp502 - 1800w z metalową pompą i jestem bardzo zadowolony, myłem naczepy w jesień które chodziły cały czas w błocie, liściach itp i wszystko błoto rwało jak wściekłe :P to tylko moje zdanie


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Ja posiadam takową myjkę(model 5.55), jak dla mnie rewelacyjna jak na moje potrzeby. Masz w zestawie 2 dysze. Użytkuje ją od roku i bez żadnego problemu. Polecam tą firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djibiza11    0

No ja szukam tak do 1000zł, więc co polecacie zamiast tej?? Przeważnie będzie myła sprzęt rolniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Ja mam BOSCH'a Aquatak 1350 i jestem z niej zadowolony, Pierze jak głupia ;D Używam jej właśnie do mycia sprzętu rolniczego. Gorąco polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego poszukaj w LIDL-u mają nieraz myjki Lavor, profesjonalna firma robiąca profesjonalny sprzęt a ta myjka jest w Polsce tylko w Lidl-u(części są bo firma sprzedaje myjki te drogie oddzielnie) dają dwa lata gwarancji i myjka oprócz węża musiałem wymienić bo był z tworzywa(100 dałem z zakuciem za super mocny wąż z metalowym oplotem) i się złamał jest super ma metalową pompę i parametrami odpowiada myjkom Karcher za około 1500zł a kosztuje 600:) kawał solidnej maszyny(waży bodajże 23kg) a to w myjkach ważne bo określa jak zrobiona pompa mam i używam i jestem zadowolony pistolet porządny wszystko na złączki z mosiądzu mam też starą myjkę bosch aquatak 130 tez polecam parę ładnych lat już służy ale ten Lavor daje duuużo lepiej


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja mam Karchera już 2 rok (mała, nie pamiętam jaki model- za ok 360 zł)- i jak dla mnie rewelacja, a szczególne efekty daje dysza obrotowa (schodzi farba z maszyn). Polecam do mycia maszyn rolniczych- szybko, tanio (mniej wody) i lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

jak rozważasz używkę to seria karchera 7... mosiężna pompa, jak w profesjonalnych

ja kupiłem jakieś 2 lata temu za 600zł i chodzi, wiadomo co nowe to nowe, ale czasem lepiej kupić mocniejszą używkę niż słabszą nówke

 

http://www.allegro.pl/item923801997_karcher_720_mx_gwarancja.html

 

http://www.allegro.pl/item922417383_myjka_cisnieniowa_karcher_k_720_mx.html

 

albo taka profesjonalna HD na "siłe"

 

http://www.allegro.pl/item930618782_karcher_hd_890.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Co racja to racja!


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja polecam karchera, lub innej ale renomowanej firmy ale nie kupuj jakiejś za 500zl z jakiegoś marketu, bo moze i myja dobrze ale jak bedzie z trwaloscia to niewiadomo ja mam karchera nie pamietam jaki model, ale jest na sile nie na 220, myje nia maszyny, oborę (kilka razy w roku) i wiele innych rzeczy i jak narazie przez 6 lat uzytkowania nie popsuło sie przy niej absolutnie nic, tylko trzeba dbac zeby z niej woda zleciala jakby miala stac w zime w nieogrzewanym garzau zeby czasem nie przymarzlo cos i nie pekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok kolego ok ale na takiego Karchera na siłę musiałeś dać ze 4 tyś:P a ja dałem 500zł za Lavora i myję 2 rok oborę maszyny i chlewnię mam pianownicę szczotkę roto oraz dyszę z regulacją szerokości strumienia i szczotkę do mycia samochodów myję może nie za dużo ale raz na tydzień z pół godzinki średnio popracuję tak więc jak wytrzyma mi jeszcze z rok to jestem w stosunku do Ciebie już sporo do przodu :) No chyba że na jakiś zwrot ją wziąłeś...


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mreq    0

Miałem do czynienia z 3 myjkami. 2 Wap'ami i 1 Weidner'a. Ceny tych myjek są wysokie, bo weidner kosztował 16 tys zł 3 lata temu, ale pierwszą był Wap i do tej pory chodzi. Pomyśl nad używanym Wapem. Aby miał ciśnienie wysokie to bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

myjka Lavor zakupiona wczoraj (27.02.2010r.) za 499zł w Lidlu w Lublinie. Jutro pierwszy test.

Narazie moge powiedziec, ze jestem pod wrazeniem jakosci wykonania i spasowania czesci, w tym plastikow. Solidna obudowa, gruby wąż, mocne plastiki. Jakosć podobna do tych myjek za 2000zł. Zobaczymy jak bedzie myła :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myjka Lavor zakupiona wczoraj (27.02.2010r.) za 499zł w Lidlu w Lublinie. Jutro pierwszy test.

Narazie moge powiedziec, ze jestem pod wrazeniem jakosci wykonania i spasowania czesci, w tym plastikow. Solidna obudowa, gruby wąż, mocne plastiki. Jakosć podobna do tych myjek za 2000zł. Zobaczymy jak bedzie myła :(

Myje super kolego ale wąż raczej będziesz musiał wymienić i pamiętaj nie nawijaj i nie rozwijaj jak jest w nim ciśnienie... ja tak swój przez głupotę własną popsułem ale pompa jest naprawdę porządna i daje tak że lakier schodzi;)

a ten KEV powyżej wygląda bardzo mocno... i prosto rzeczywiście dobry sprzęt


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

KARCHER jest najlepszy


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ba ;)Nie ma to, jak dobrze uzasadniony post :)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Witam ja mam Karchera HDS 8/17 porzadny sprzet ale nie najwazniejsze jest cisnienie ale przeplyw wody bo co z tego ze masz 190 bar jak przeplyw wody jest 400l bo wtedy 10 cm od dyszy leci woda a dalej para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj