jozeflask

lamborghini 674-70 z 91 roku

Polecane posty

jozeflask    0

chodzi mi konkretnie o stan oleju w skrzyni i strasznie cos wyje podczas jazdy w okolicach prawego kola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Jak dobrze zrozumiałem chodzi ci o poziom oleju w skrzyni - jak sprawdzić- w moim Same po prawej stronie tylnego mostu od tyłu jest mały wziernik, ja pilnuję aby było widać w nim olej.

A co do wycia to nie słuchając ciągnika ciężko coś powiedzieć a można wprowadzić w błąd.

POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozeflask    0

a jesli by byly filtry olejowe zabrudzone to by mialo tez cos do wycia ale to podczas jazdy najbardziej wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

kolego najbardziej wyje podczas jazdy opcja 1 łożysko najbardziej prawdopodobne opcja 2 przegub w przednim moście wygięty ew wyrobiony krzyżak który ciężko wymienić ale to już kosztowna operacja


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Brudne filtry nie mają nic do rzeczy w tym przypadku , najprawdopodobniej masz za duży luz na przekładni głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

To jak się ustawia przekładnię główną to jest "wyższa szkoła jazdy".Nie chciałbym wprowadzać Cię w błąd i dla tego lepiej poszukaj dobrego mechanika , niech on to osłucha i sprawdzi bo może to "wycie" jest z innej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozeflask    0

nie chodzi mi walek przekaznika mocy jak mu zaczepilem rozrzutnik czy cos to ma wspolnego z tym ze malo oleju bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Przyczyną tego że nie chodzi Ci wałek raczej nie będzie niski stan oleju , no chyba że go tam wcale nie ma to nie będzie chodził , bo sprzęgło od WOM jest załączane hydraulicznie.

A jak jest stan oleju a wałek nie chodzi to już jest grubsza robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozeflask    0

olej jest widac w okienku z tylu a moze wiesz jak sie do tego walka zabrac bo jak olej jest zimnny to dziala walek a jak sie rozgrzeje to nawet z lekka maszyna nie chce ciagAC nie wiem jak sie do tego zabrac moze znasz jakiegos mechanika co sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hogat1    0

witam zastanawiam sie nad kupnem Lamborghini 764-70 czy mozecie mi cos o nim powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj