Zaloguj się, aby obserwować  
rolmax

ostrówek na podwoziu massey ferguson'a

Polecane posty

rafff24    27

widziałem coś takiego jeden raz w Krakowie, nie było to nowe, jakiś prototyp, może krótka seria

Wiadomość z agroFakt.pl

rolmax    0

ale interesuje mnie czy ma ktoś takiego jak sie sprawuje,warto sie takim zainteresować??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TN
      Witam nie dawno kupiłem ursusa 5312 i mam pytanie odnośnie bagnet w skrzyni jaka powinna być jego długość. Bo mam urwany A nowego mie idzie dostać ani informacji jaka jest jego długość?
    • Przez Paweł00
      Ktoś wie jak odblokować przekładnie żółw zając w ursusie 4514?
    • Przez wojt
      piszcie wszystko na jego temat,wady i zalety,jak sobie radzi w polu,jego spalanie(chodzi mi tez o porównanie spalania z c330)
      jak jest z częsciami,czy są ogólnie dostępne,piszcie jak coś wiecie o tym ciągniku,chodzi mi tez o ogólne porównanie z 330.
    • Przez Stonka36
      Witam. Proszę o pomoc w ustaleniu przyczyny głośnej pracy sprężarki powietrza w ciągniku Ursus 2812. Jakiś czas temu wymieniłem w niej tłok wraz z panewkami, bo myślałem, że to jest przyczyną głośnego stukania. Przez prawie rok wszystko było w należytym porządku, tzn. w ogóle nie było jej słychać. Używam jej sporadycznie, a na co dzień jest odłączona. Ponownie pojawił się problem z jej głośną pracą. Czy ktoś miał już taki przypadek? Czy to oznacza, że muszę po prostu kupić nową sprężarkę?
    • Przez Sadownikx2
      Witam planuję zamontować turbo do ursusa 2812.
      Jakiej wielkości i od czego turbo wybrać tylko nie za duże, żeby nie było turbo dziury, naj lepiej ze zmienną geometrią i nie za miliony.
      Jakiej wielkości rury do turbo  50/80/110mm?  Lepsze metalowe czy plastikowe?

Skąd wziąść zasilanie oleju do turbo? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj