elektrotech

Ceny remontów w ciągniku

Polecane posty

Witam, poszukuję dobrego mechanika do c 330, z województwa podkarpackiego, najlepiej do 30 km od Rzeszowa, może ktoś zna i może polecić ?

 

Potrzebuję zrobić :

 

zwolnicę

wymienić felgi tylne

elektrykę

układ kierowniczy

chłodnicę

i odmalować silnik wraz z blachami

 

ile może wynieść mnie taki remont ?

 

Z zwolnicy leje się olej, nie wiem co to jest dokładnie ale nie trzyma oleju i co tam może być w środku słyszałem że nie trzeba wymieniać całej zwolnicy/

POM Tyczyn. Z tego co wiem maja hartowanie indukcyjne i jesli czesci seryjne sa rzepa to u siebie zahartuja. Tak pisalo u nich w ofercie. Zadzwon do nich to sie przekonasz. Co i ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Remont mam w trakcie podnośnik i zwolnice zawiozłem do Pom-u resztę chłodnice i podzespoły sam sobie wymienię, malowanie mam załatwione, myślę że na koniec lutego będzie wszystko zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Dobry mechanik od sprzętu ciężkiego bierze około 25zł/h, elektryk/pneumatyk liczą od roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1995    0

Witam. Mam pytanie odnośnie Ursusa C385.

A mianowicie w ciagniku mam do zrobienia:
-sprzęgło i uszczelniacze
-hamulce
-drobne wycieki oleju ze skrzyni

Jak myślicie ile mechanik może mnie skasować za zrobienie tych rzeczy? Rozmawiałem z jednym mechanikiem z moich stron to stwierdził że około 1000 nie licząc części sama robocizna, wydaje mi się lekko przesadzoną ceną

Z góry
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admon1212    10

troszkę tak za samą robocizne myślę że okoł 500-600 dla obu stron będzie rozsądne. A z wyciekami to zależy pewnie dlatego tyle zawołał boz tym troszkę zabawy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

500-600 zł kosztuje wymiana sprzęgła w samochodzie jak trzeba demontować "sanki" więc 1000 zł za sprzęgło, hamulce, i uszczelnienie skrzyni jest normalną robocizną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie Ursusa C385.

 

A mianowicie w ciagniku mam do zrobienia:

-sprzęgło i uszczelniacze

-hamulce

-drobne wycieki oleju ze skrzyni

 

Jak myślicie ile mechanik może mnie skasować za zrobienie tych rzeczy? Rozmawiałem z jednym mechanikiem z moich stron to stwierdził że około 1000 nie licząc części sama robocizna, wydaje mi się lekko przesadzoną ceną

 

Z góry

Dzięki za pomoc

rozsądna cena, wcale niewygórowana jeśli ma działalność i musi opłacić zus i inne opłaty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

To ile by nie wziął jak go ktoś popie.. to kare zapłaci nawet za 5zł. 

 

A tak na poważnie 3/4 tej ceny czyli 750 zł do tego gwarancje masz na 10 lat do momentu opuszczenia przez mechanika twojej bramy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

ile teraz licza u was za wymianę zwolnicy w c 360? strona lewa, ciągnik z kabiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatezzz    1

200-250zł za jedną zwolnice w ursusie 360 
Ile liczą u was za samą robotę  skrzyni kompletną w ursusie 360? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Remont kapitalny silnika 3P, wymiana tulei na przedniej osi, remont hamulców kompletny,instalacja nowa kompletna, nowe lampy, nowa maska i pomalowanie, montaż świecy płomieniowej. Jak na razie dałem na same części 4 tyś i robocizna nie wiem właśnie ale we wtorek odbiorę Perkinsa to napiszę ile za robotę takiego remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geoorge05    0

Witam,

 

Mam pytanie, Panowie ile bierzecie za wymianę pompy wtryskowej w C330 - Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

150zł max 200zł wymiana i oczywiscie z odpowietrzeniem i innymi potrebnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Ile wyniesie orientacyjnie robota c-330: 

- silnik (tłoki, pierścienie i wszystkie uszczelki no i regulacje)

- hamulce tył

- sprzęgło

- skrzynia   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Fendt 514 Sprzęgło 25 tyś . Oriętuję się ktoś ile naprawa ehr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janhans    0

W moim ZTS-esie mechanik wymienił mikropompke,przerobił skrzynię na szybką,do tego była rozkręcona nakrętka na wałku atakującym.Za robotę wziął 1700 zł,części ok 1500 netto.Ale sam rozłączyłem instalację,przewodyhamulcowe i wysprzęglika,zdemontowałem dzwignie i podłogę w kabinie ,do tego parę rurek.No i oczywiście wyciągnołem akumulatory i spuściłem olej.Montaż oprzyrządowania też sporo mojej roboty.Wydaje mi się że trochę dużo mnie skubnął.O czyszczeniu wszystkiego nawet nie wspomnę.

Edytowano przez janhans
chciałem coś jeszcze dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 7.02.2017 o 12:24, hubertb napisał:

Dobry mechanik od sprzętu ciężkiego bierze około 25zł/h, elektryk/pneumatyk liczą od roboty. 

25 złotych to to bierze dobry fachowiec przy wywalaniu gnoju a nie mechanik.

Chłop to naprawdę zwierze ze myśli ze każdy musi mu zrobić coś za pól darmo

a potem opuść pan i poczekaj na piniedize bo dopatów nie ma .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamnju    0

Panowie i Panie (jeśli są na forum:)),

może ktoś zna mechanika godnego polecenia, zajmującego się naprawą Zetorów w okolicach Skierniewic, Mszczonowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

    Godzina mechanika przychodzącego tylko z zegarkiem a godzina przyjeżdżającego z całym potrzebnym sprzętem  ,a godzina pracy u niego w warsztacie na czarno i biało,a godzina tych wszystkich opcji lecz pod twoim ,,nadzorem'', a godzina ,,mechanika'';).  z nadzorem i bez. Do tego stawka      żniwa ,na wczoraj,niereformowalny klient.........,nie licząc temperatury zewnętrznej czy roboty pod okapem.  Jak mi padł piec centralnego w te największe mrozy  to nie patrzyłem że wziął może i trochę więcej,ale był praktycznie na drugi dzień ze wszystkim a że wdzięczność kosztuje,no niestety swoje mniej pilne roboty musiał przesunąć,a w związku z tym pewnie i zszedł z ceny owym klientom lub dybał do ,, dwudziestej siódmej''   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj