piotrek1995

Ursus c360 3p czy zetor 7011/6011 ??

Polecane posty

piotrek1995    0

Witam mam jakies 5h kwota do 20tys. Mieszkam na podlasiu a tam sa ciezkie gleby i mam dylemat ktorego kupic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

360-3p napewno mniej spali w lekkich pracach.kabina lepsza w zetorze .Do 20tyś to raczej dobrego zetora nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 5 ha to 360-3p może wolniej bedziesz robił ale za paliwie wiele zaoszczędzisz.


władymirec T-25
ursus c360-3p
ursus 5714 AgroBis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 3p i naprawde polecam to ciągnik bardzo oszczędny,dynamiczny i jesli kupisz w kwadratowej kabinie to i wygodny,dobra widoczność,jedyny mankament to glośno pracująca skrzynia jak to w c 360 ;[.Za 20 tyś.kupisz w bdb stanie i jeszcze troche powinno zostać.Na 5 ha ziemi to dobry ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gm18    5

Jak CI się uda znaleźć w tej kasie dobrego zetor to bierz 3 raz lepszy komfort od c 360 3p i jest silniejszy spali trochę więcej ale przynajmniej nie będzie Ciebie bolała głowa po skończonej pracy. Sam mam 3p mocna maszyna ale lepszy będzie zetor ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1995    0

wie ktos moze czy w zetorze 7011 jest docisk czy cos czy tak jak w c360? jak ktos moze to niech wklei zdjecia szczegulowe w srodku kabyny i na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Na 5 ha to 360-3p może wolniej bedziesz robił ale za paliwie wiele zaoszczędzisz.

Zależy w których pracach zaoszczędzi.. Np w orce 3p na ciężkiej ziemi to 2 skiby max, a 7011 w 3 skibach pójdzie spokojnie. Za to w lekkich 3p bardziej oszczędny. Za 20 tys nie kupisz zetora w dobrym stanie. Bierz 3p.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1995    0

czemu ja widzialem zetor 7011 na ogloszeniach po 18+ i niby w dobrym stanie ;[

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

Na 5 ha zdecydowanie 360 3p. Praca w gospodarstwie to nie tylko orka, jak policzyś średnie spalanie przez cały rok to przy 3p sporo paliwa oszczędzisz, w dzisiejszych czasach to istotne. A co do komfortu to zgadzam się z kolegami lepszy Zetor. A do 20 tys dobrego Zetota to Kolego nie kupisz. Poza tym części do Ursusa są połowę tanisze. Względy ekonomiczne przemawiają za 3p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

oglądając ogloszenia to zetory ostatnio poszly w gore, a "dobry stan" na ogloszeniu to zludzenie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Masz 5 ha ale co uprawiesz czy potrzebna Ci moc np orki uprawy czy coś lżejszego będziesz robić

7211 dużo nie pali, ojciec mówił że w orce nawet mniej na ha niż 360 tylko że ten sam pług był i bieg ;[

w zetorze komfort dużo lepszy na pewno za 20 tyś znajdziesz napewno 7011 w końcu one mają po 20 i więcej lat, ewentualnie możesz poszukać 5011 na 3 cylindry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Na 5ha to kupuj 3p zaoszczędzisz dużo na paliwie, a jak komfort ci nie będzie pasował to se kup kabine z podłogą ją wycisz i będzie coś alla zetor ;[

W zetorze jest bardzo podobny podnośink jak w 3p nawet częsći od zetora powinny pasować, tak więc docisku nie ma tak jak we władku ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petekw    3

Na 5ha to tylko 3P. Zetor ci nie potrzebny. Polecam coś z ostatnich wydań. Sam użytkuje takiego.

 

http://www.allegro.pl/item920478777_sprzedam_ciagnik_ursus_c_360_3p.html

 

Ten bardzo przypomina mojego, prawie identyczny. Ostatnie wydania miały oczywiście alternator oryginalny i podstawa to to ze miały jeden akumulator z przodu przy filtrze powietrza. Chociaż to rozwiązanie ma swoje minusy, jednak polecam ze wzgledu na szybki i prosty dostep. Ja w swoim załozylem szybko obrotowy rozrusznik. -20 a ciągnik odpala na akumulatorze 80Ah. Polecam ;[


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1995    0

do lekkich prac mam samorubke z silnikiem od c360 wiec traktor byl by mi potrzebny do orania do agregatu i ciagania przyczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek1693 te ciągniki są malowane (nie wiadomo jako miały przeszłość).


władymirec T-25
ursus c360-3p
ursus 5714 AgroBis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

@killer199532 ale warto zadzwonić i popytać się dokładnie może akurat będą dobre ;[


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj