Skocz do zawartości
gregorius

Jak zakończy się Moda na Sukces??? :D

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek1977    27

Serial padnie jak Ridź w-dyma wszystkie kobiety z tego tasiemca?.Takie jest moje zdanie!.

Maciek5290    17

no ale zostaną mu jeszcze faceci w XXI wszystko jest możliwe wiec będzie następne 12 tyś odcinków

Hubert93    1

Heh dołączając sie do tematu to jak ja sie urodziłem to ten poryty jak pole w kambodży film juz leciał w tv coś mi sie wydaje że gdy umre to on sie jeszcze nie skończy bo ponoć jeszcze stoją 24 wagony tego filmu na stacji;)Jedyne co mnie zastanawia to co te babcie w tym tasiemcu widza?? Akcja czy jaiś wątek ciągna sie tygodniami czasem miesiacami tam juz kazdy z kazdym spał i takie tam ;)

rzeznik13    282

No neie wiem czy wgl się skończy,moja babcia to ogląda.Raz oglądnełęm odcinek dzieci miały po 2 lata,potem za pół roku oglądam dzieci juz po 19 lta,nie wiem jak to możliwe.W Polsce odcinki lecą dopiero z 2006roku,a do tej pory kręcą:D

MECHANIZATOR    156

a co wam moda na sukces przeszkadza jak wy w tym czasie albo pomagacie w gospodarstwie albo w szkole jesteście ??

marcin04    65

w końcu przestaną brać te lekarstwa i lekarze wypuszczą ich z tego szpitala psychiatrycznego

Miras258    0

ojciec rydzyk zrobi im wjazd na chate i ich powybija razem ze swoja banda mocherow bo to siedlisko grzechu jest :lol:

Huberto89    34

Ten film się nigdy nie skończy ta będą spać w końcu wnuk z babcią syn z curką i takie tam a rodzina się będzie powiększać to kombinacji będzie jeszcze więcjblink.gif moim zdaniem to ten serial się dopiero rozkręcalaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifblink.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się