Polecane posty

kurus28    0

Ma ktoś zestaw uprawowo-siewny Famarol plus s 400?to jest ten model z nabudowanym siewnikiem.mam w planie taki kupić.Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja już go miałem zamówionego, lecz zrezygnowałem na rzecz Unia Atlas z siewnikiem Polonez. Chciałem go ciągać MTZ-82 i podobno nie miałby żadnych problemów. Co ciekawe odradzało mi go kilku przedstawicieli. Wg ich opinii Famarol to jeszcze młoda firma która jeszcze nie tak dobrze się specjalizuje w produkcji siewników i agregatów, oraz co najgorsze mówili, że jest słaby materiał. Ja chciałem do niego zamienić wał z Packera na Crosskill (podobno nie ma takiej opcji, ale jeden tel. do Unii- Group i można wszystko załatwić- wtedy jakiś kierowniczek powiedział mi, że rama może nie wytrzymać). Na niekorzyść mojego wyboru padły też redlice, gdyż chciałem do niego talerzowe dwutarczowe- niestety takiej opcji nie było (w Plus 700 były jednotarczowe). Ostatnio widziałem go na własne oczy w Agromie i powiem, że taki zły on nie jest, bardzo masywna konstrukcja i co najważniejsze siewnik wysunięty daleko do przodu nadbudowany (a nie jakieś hydropaki). Mam nadzieję, że ten co wybrałem będzie lepszy od Famarola Plus (i niestety dużo droższy), ale gdybym miał jeszcze raz wybierać postawiłbym na Famarola (stosunkowo tani i nie taki zły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek90    0

czyli myslicie ze warto go kupic? tez mam zamiar takiego kupic tylko ze na 26ha bedzie on wykorzystany u mnie? i czy mi takiego na prow uznaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin12    0

Witam!!! Ja też sie zastanawiam nad agregatem mam new holand TD 5050. W grę by wchodził ten nadbudowany lub z hydropakiem eco 410 ale zastanawiam się jak ze stabilnością ciągnika Proszę o sugetię który lepszy Ja osobiście jakoś do tego nadbudowanego nie jestem przekonany Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

Witam!!!

Czy Zetor Proxima 80 da rade z siewnikiem Famarol plus s400 3,0m ??? dodam że na przodzie będzie 460kg

Nie będzie nim za bardzo bujać?


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj