Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rafal180
      Witam. interesuje mnie kto z was stosuje nawadnianie swoich upraw np .podczas suszy i nie tylko.
      Planuje ktoś z was kopanie studni głębinowej??. Jeśli tak to na ilu metrach macie wode . i jakie deszczownie posiadacie
    • Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Ali0027
      Witam od przyszłego roku mam zamiar zasadzić paprykę w polu koło 2 ha ( brak możliwości nawadniania )
      Może mi ktoś udzielić kilku cennych rad na temat papryki
      1. Czy można sadić paprykę po paryce
      2. Jaka odmiana papryki najlepsza na 2-3 kl,ziemi
      3. Jakie nawozy najlepsze pod paprykę
      4. Jaką ilość papryki można otrzymać z ha

Z góry dzięki za porady.
    • Przez agro973
      Jeśli w złym dziale zamieściłem temat to proszę o przeniesienie. Przejdźmy do setna spraw a mianowicie czym kopiecie marchew(proszę podać nazwę i symbol kombajnu), jaką macie wydajność, jakim ciągnikiem kopiecie,ile macie ha marchwi,jakie odmiany i jak się kombajn sprawuje i ile go użytkujecie?
      Temat zakładam z ciekawości bo może innym się przydadzą takie informacje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.