Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez jurekjw
      witam, poszukuje producentów cykorii, jestem zainteresowany podjęciem współpracy w okresie letnim od lipca do września.  Proszę o kontakt 508238999
    • Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez samson
      Witam, kto z was uprawia kapuste?? u nas jest na sprzedaż na lato, na kiszenie bieżące, później kiszenie dołów i przechowanie. kapusta biała, włoska, pekińska, czerwona. a do tego jest jeszcze marchew, ziemniaki, buraki, seler i pietruszka, no i oczywiście zboża na poplon. Jak u was w tym roku z pietruszką?? bo u nas i na naszych terenach bardzo cienko....
    • Przez slaw1246
      Witam.

Mam dość dziwne pytanie mianowicie, chcemy zakupić sadzarkę 4rzędową i moje pytanie brzmi jak one sadzą. Mają one po 2taśmy kubełkowe na każdym rządku/redlinie i te kubełki są od siebie bardzo blisko. Czy one tak gęsto sadzą czy ta druga taśma nie podaje ziemniaków do redliny, bo te pospolite sadzarki 2rzędowe maja jeden łańcuch, w którym kubełki są troche dalej oddalone od siebie niż w przypadku 4rzędowych, w których na 1 taśmie jest 1 kubełek, a na drugiej taśmie jest kolejny kubełek kilka cm niżej od kubełka na pierwszej taśmie.

Dość dziwnie to sformułowałem, ale chcemy zakupić taka sadzarke, a nigdy nie mieliśmy z taką doczynień.

Dzięki.