Polecane posty

szymon15    1

CIAGNIK ROLNICZY PRODUKCJI CHIŃSKIEJ-2007-45 KM-NAPĘD 4X4-ZACZEP DROGOWY-POLOWY-WOM 540/100 NIEZALEZNY-1,MASA 2080KG


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

Ja posiadam ten ciągnik i jestem z niego BARDZO ZADOWOLONY niema wycieków a ni awari żadnej ma 300 mth mam 20h i ciągnik mtz 80 a le główne roboty robie tym fotonem np koszenie worzenie obornika rozrzutnikem 3,5 tony orka spręrzynowanie pola kostkowanie prasą i we wszystkich robotach spokojnie daje se rade sprzedałem t 25 vładymirca a kupłem tego to jest niebo a ziemia ma napęd 4x4 podam dane - marka: FOTON FT-404 rok prod. 2011 - fabrycznie nowy.

- moc: 40 KM

- silnik: 3 cylindrowy typu PERKINS

- napęd: 4 x 4 załaczany mechanicznie

- skrzynia biegów: mechaniczna z reduktorem 8+4

- WOM: dwie prędkości 540/1000

- załaczana i wyłączana sprężarka

- wyjścia hydrauliczne: 4 szt. EURO

- obciążniki przód: w standardzie

- śruba centralna: w standardzie

- długość: 3100 mm

- szerokość: 1630 mm

- wysokość: 2440 mm

- opony tył: 12.4 R28

- waga: 2500 kg

- sprzęgło: dwutarczowe suche

- udźwig podnośnika: ok. 1000 kg

- prędkość maksymalna: 35 km/h

- zużycie paliwa: 3-4 l/mth

JAK NARAZIE MA JUSZ ROK I DZIAŁA BEZ ZASTRZERZEŃ MA 300 MTH JAK JAKIEŚ PYTANIA TO ODPOWIADAĆ

Edytowano przez komar4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

A gdzie go kupiłeś??? bo ja chciałem sobie sprowadzić takiego prosto z Chin bo wychodzi trochę taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

ja kupiłem go w Żurominku taka miejscowiowość w stronę Przasnysz podam linkhttp://allegro.pl/foton-ft-404-z-tur-em-at-5-komunalny-mechaniczny-i1887450087.html kosztuje ten ciągnik sam bez tura 62 tyś a z turem 70 tyś prawie jak masz jakieś pytania to ten ciągnik to składany jest w chinach ale podzespoły to ma od innych marek ja jak narazie to jestem zadowolony

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no to mi model 504 ze wszystkim wychodził 43 tys o ile się nie mylę ;) tylko moja cenna była bez kabiny ale wiem ze kabina to było chyba 1200$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

:) wejć na gg mam twój nr

 

no to mi model 504 ze wszystkim wychodził 43 tys o ile się nie mylę ;) tylko moja cenna była bez kabiny ale wiem ze kabina to było chyba 1200$

 

 

na gg wejć

 

wejć na gg mam twój nr

 

 

 

 

na gg wejć

 

ja bym ci radził kupić w Polsce będziesz miał jeszcze na gwarancji a 504 to tym się rużni że ma dawkę na pompie fabrycznie ustawiono i ma 50 KM a takto to jest to samo wszystko c 404

JA TAM NIEOSZUKUJE UMIE JAK NARAZIE DZIAŁA BEZ ZASTRZERZEŃ JAGBY SIĘ PSUŁ TO BYM NAPISAŁ ŻE DZIADOSTWO MAM NADZIEJE ŻE TE CIĄGNIKI SĄ GODNE UWAGI

Edytowano przez komar4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

na gadu nie wejdę bo osttnio z niego nie korzystam i nie mam zainstalowanego gg ;)

A co do twojego ciągnika to wrzuć jakieś jego fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

ok wrzuce masz gospodarke i myślsz kupić :) załusz sobie gg to popiszem ok

Edytowano przez komar4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

mam ogrodnictwo i chciałem c-360 zamienić na chińczyka ale na razie plany się zmieniły i chyba kupie jakąś używkę albo zrobie remont 60-tki bo jednak nowy ciągnik to jest jakiś już trochę większy koszt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

aha myślałem że planujesz kupna jak ty masz ogrodnictwo ja to mam gospodarkę i ten ciągnik pracuje z maszynami na ogrodnictwo to ten ciągnik by miał mało roboty no ta bo te przeszło 60 tyś trzeba dać to jest trochę kasy do wyłożenia

Edytowano przez komar4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no ja bym kupił za 40 tyś ale to i tak trochę dużo i nie wiem czy nie lepiej kupić jakąś używkę bo ostatnio oglądałem ładnego JD 1640 za18 tys i chyba na coś takiego się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

jasam myślałem nad używanym ciągnikem bo przeszło 60 tyś to sporo jednak ale plany się zmieniły noi kupiłem nowy miałem t 25 30 letniego to wię postanowiliśmy kupić nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj