michaB16

NH TD95D - hydraulika

Polecane posty

michaB16    0

Witam, mam mały problem, w moim NH bardzo wolno chodzą wszystkie sekcje ładowacza, olej jest rozgrzany. Czym to może by spowodowane?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Albo masz wstawioną zwykła pompe od hydrauliki(48l/min), przewaznie do tura jest megaflow(68l/min).


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaB16    0

dzięki chłopaki sprawa rozwiązana, wymieniłem filtr (trzeci od nowości) i działa jak nówka. Można zamknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaB16    0

Witam, problem znów sie pojawił :) , przyjechali z serwisu zwiększyli ciśnienie w układzie na ok 185 bar,ale to nic nie pomogło, teraz aktualnie przepracował 144 mth, 24mth od wymiany 3 filtru, już brak mi słów do niego :) , przcież filtr od hydrauliki powinno sie wymieniac co 300mth ;).

Czy tak wygląda olej po 144 mth?? http://yfrog.com/73p4110010jj

oraz śruby od skrzyni: http://yfrog.com/2hp4110005jj

filmik ukazujący mój problem: http://www.youtube.com/watch?v=5tKR-e6oePc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolTD90    1320

A nie podłączyłeś jakiejś maszyny do niego która wcześniej współpracowała z jakimś traktorem do którego się wlewało wszystkie zużyte oleje z całej wioski?? U znajomego w MF tak było ze jak podłączył przyczepę od JUMZA co miał wszystko w skrzyni co choć trochę olej przypominało to później się zaczęły problemy z hydrauliką w MFie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaB16    0

Już wszystko wyjaśnione, przyjechał serwis i wymienił cały olej hydrauliczny i filtr, jak narazia zronione ma 20 mth od wymiany i wszystko w pożądku, co do maszyn, współparacuje tylko z nową przyczepą z pronaru i oprzyżądowaniem do ładowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

wymiana oleju Ci nic nie da na dluzsza mete.

 

Jest jakis blad kondtrukcyjny ktory powoduje ze robia sie luski metalu, widac na zdjeciu srub.

 

Moim zdaniem powinno sie go rozebrac i szukac przyczyny w skrzyni.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
variotta    9

mini opilki to najwieksze dziadostwo w oleju dla hydrauliki ,lepiej na to uwazac mozna sie niezle przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj