mchammer

LTZ 55 a MTZ 52

Polecane posty

mchammer    0

Chciałbym się dowiedzieć coś o tych ciągnikach uwzględniając w nich przedni napęd, bo bez nie wchodzi w grę. Czy są podobne, moc, ich spalanie, plusy i minusy na korzyść LTZ lub też MTZ uwzględniając dostępność części.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w ltz-tach podobno szybko siada sprzęgło, skrzynia i pompa wtryskowa, i jest chłodzony powietrzem, ale za to posiada rewers. Mtz będzie lepszy do cięższej roboty bo raczej jest wytrzymalszy ale jego minusem jest hydraulika. mtz ma coś około 65km a Ltz 58km, z częściami chyba do obydwu modeli nie ma problemu bo ltz to tak jakby T25x2 a mtz to prawie to samo co te popularne 82 konne

UrsusCzesio    309

Chłodzenie powietrzem wadą? :D Ja tego nie zauważyłem przy czystych żebrach nei ma szans żeby powyżej 80 sie zagrzał.

Mój Wladimirec podbija świat

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dla nie których wada, dla niektórych plus, ale 4 tłoki trochę ciężko jest ochłodzić, choć nigdy ltz-ta nie miałem to lepiej by było żeby się jakiś użytkownik tego ciągnika wypowiedział na temat chłodzenia, bo kolego @UrsusCzesio chyba nie posiadasz ltz-ta??

mchammer    0

Czyli chyba MTZ jest mniej awaryjny, mam takiego jednego i z tą hydrauliką nie jest źle, a to że tu i ówdzie leci to już taki mały znak firmowy;]. Jeszcze pomyślimy z ojcem co zrobić. Dzięki chłopaki :D. Miłego wieczoru.

UrsusCzesio    309

dla nie których wada, dla niektórych plus, ale 4 tłoki trochę ciężko jest ochłodzić, choć nigdy ltz-ta nie miałem to lepiej by było żeby się jakiś użytkownik tego ciągnika wypowiedział na temat chłodzenia, bo kolego @UrsusCzesio chyba nie posiadasz ltz-ta??

Nie ale mniejszą wersje LTZ Czyli T25 czyli jak by 2 cylindrowy silnik z LTZ. Napewno ma większą wydajność chłodzenia LTZ, więskze obroty wirnika ;[

UrsusCzesio    309

ja T25 też jeszcze nie ale powyżej 70 w podorwyce nie szło. W orce wogóle zimno to tam 60 trzyma dzień i noc. Ci co najmniej mają doczynienia z tym cudnym układem najwięcej szczekają. A tak naprawde to bardzo dobry wynalazek ;[

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeśli jest dobre chłodzenie w ltz-cie to tylko się cieszyć że ma się dobry ciągnik. @ltz55as jakie masz ziemie i jakim pługiem jeżdzisz?

UrsusCzesio    309

Maja power ruskei ciagniki. 55km z przodem widać robote robi. Jak 3 skiby za mało ;[

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

niby 55km a ciągnie jak 70km ;[ no ale na VI klasie to sie nie dziwie ze 3 korpusy za mało

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no jak to ruscy zawsze zaniżają swoją realna moc ;[

UrsusCzesio    309

niedaleko mnie jest Agroma z częściami T25 LTZ MTZ fortschritt. Ogólnie do maszyn które były produkowane w krajach z pod Stalina DDR, ZSRR

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mikołaj
      Witam problem z zefirem 85 A dokładnie z podnosnikiem  przy podpietym pługu bardzo wolno opada podnosi dobrze nie drga nie opada,  przy orce plugi tak jak by nie opadaly do konca podczas orki nie sa na maxa w dole tylko tak jak by nie calkiem ktoś coś podpowie
    • Przez asior14
      Czy taka maszyna sprawdzi się w oborze ? Usunięcie obornika i przywiezienie kukurydzy w skrzynce ? Dla nie znających tz4k14
    • Przez banban1
      witam, zastanawiam się nad kupnem fiata 70KM nieznałem tej marki wczesniej, wiem że są to silniki new holland jest on z 88r, bardzo mi sie spodobała jego praca silnika i i wygodna kabina. boje się jednak o dostepnośc częsci i ich koszt. prosze o szczere odpowiedzi.
    • Przez kubac3512
      Witam, mam problem z ciągnikiem JCB FASTRAC 1135 4WS. Ciągnik na początku przestał jeździć do tyłu, a po kilku godzinach też do przodu. Wymieniłem rewers, przekaźniki za siedzieniem i nic. Doszedłem, że ucięte są przewody od powietrza sterującego siłownikami przy skrzyni biegów. Pod kabiną są ucięte zielone przewody zasilające elektrozawór pod siedzeniem pasażera. Czy jest ktoś, kto wytłumaczyłby mi jak je podłączyćub ma jakiś schemat od tego? 
      Ps: Ciągnik należy do znajomego, który niedawno go kupił  :) 
    • Przez Wojciech64
      Dzień dobry, 
      Czy posiada ktoś może instrukcje obsługi do Shibaura D23f? 
      Chce jak najlepiej zadbac o mój nowy nabytek. 
      Na necie nie znalazłem. 
      Będę wdzięczny. 
      Wojciech 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj