Skocz do zawartości
fredf9

[MTZ82] Ciśnienie w układzie hydraulicznym i gorąca pompa .

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
soko74    2

Gdzie dokładnie wpiąłeś zawór przelewowy.Mam hydraulikę bez regulatora siłowego i żadnych dodatkowych zaworów nie potrzeba.Wyjścia na regulator pozaślepiane i tyle.

tomek73    186

Ten wężyk miałem założony z prawej strony na bocznej ścianie.Tam są trzy otwory,dwa 20X1,5 mm do jednego jest założona rurka i jeden mały 12mm i do tego małego miałem założony wężyk i doprowadzony do filtra.Teraz mam rozdzielacz z DT to też ma trzy otwory w jednym z 20X1,5mm mam do któregoś siłownika a mały jest zaślepiony.Więc załóż tam wężyk i po problemie.

fredf9    3

Problem rozwiązany po podłączeniu tego przewodu o którym mówił @tomek73 problem znikł.Ale pojawiła się kolejna zagadka na wolnych obrotach ciśnienie wynosi 70bar a po dodaniu gazu wskakuje powyżej 160bar i teraz nie wiem czy pompa odmówiła posłuszeństwa czy coś jest z rozdzielaczem.

Wiadomość z agroFakt.pl

fredf9    3

Pojawiła się kolejna zagadka na wolnych obrotach ciśnienie wynosi 70bar a po dodaniu gazu wskakuje powyżej 160bar i teraz nie wiem czy pompa odmówiła posłuszeństwa czy coś jest z rozdzielaczem.Pompa już się nie grzeje i sprawnie podnosi.Sorki za napisanie posta pod postem.

tomek73    186

Jak chodzi na niskich obrotach to pompa nie ma pełnej wydajności.Ważne żeby uzyskiwała te 160 bar bo jeśli nie uzyska to pompa siedzi.U mnie też tak było a wszystko dobrze działa.Pompa potrzebuje obrotów żeby miała ciśnienie i wydajność.Wszystko poskładaj a w pracy się okaże ,ale będzie dobrze.

fredf9    3

Dzisiaj trochę pracowałem ciągnikiem i na razie wszystko ok olej się nie grzeje,tylko martwi mnie to ciśnienie na wolnych obrotach ale jak mówisz ze tak ma być to nic więcej nie będę kombinował.Dzięki wielkie za pomoc

galan    0

panowie co może być orałem na docisku i coś piz*...rozebrałem rozdzielacz jest lepiej ale trzeba gazować pomóżcie

xmatixxx    0

Problem rozwiązany po podłączeniu tego przewodu o którym mówił @tomek73 problem znikł.Ale pojawiła się kolejna zagadka na wolnych obrotach ciśnienie wynosi 70bar a po dodaniu gazu wskakuje powyżej 160bar i teraz nie wiem czy pompa odmówiła posłuszeństwa czy coś jest z rozdzielaczem.

kolego mam pytanie do ciebie bo ja am taki problem ze po wymianie rozdzielacz strasznie pompa sie grzeje i prawdopodobnie nie mam tego przewodu zamontowanego co co problem rozwiązał. możesz mi dokładnie wytłumaczyć jak to wygląda albo zdjęcie przesłać

balcerek78    0

a u mnie ciśnienie jest 20MPa na wolnych a jak dam gazu to do 22MPa wzrasta. Jakie może być max ciśnienie. Nie mam regulatora pod siedzeniem i steruje dźwignią przy kierownicy Manometr wkręciłem na zasilaniu siłownika od TUZ jak dam dźwignie do podnoszenia to pokazuje 20MPa ale jak zwolnię to dosyć szybko ciśnienie spada. Dodam że agregat jeżeli podniosę to trzyma dobrze. Jaki z tego wniosek, bo nie wiem może rozdzielacz trzeba wymienić? Co wy na to?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się