uiop86

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych

Polecane posty

O tureckim ursusie też dobrych opinii nie słyszałem chociaż może ktoś mnie oświecić na ten temat. Zetorków widzę, że dosyć dużo się porusza i chyba często są wybierane przez rolników, ale jak to się na do jakości nie mam pojęcia. 

wkkamil    0

Jaki ciągnik polecacie do tej ceny ? :) 

Moc od 80 do 95 km znajdę coś takiego w tej cenie ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

tracker    78

Teraz jest promocja w Zetorze  na Proximy upust 20 000 , wie ktoś coś o tym , czy to jak zwykle zwykła ściema? ?Jakby ktoś znał ceny to bym prosił.

Cineek    7

Witam,
Nadchodzi czas na zmianę ciągnika tzn. zakup czegoś mocniejszego ok. 140/150KM w budżecie do 150 tys. zł

Przeglądając popularne serwisy aukcyjne często natrafiałem na wyżej wymienione ciągniki:
- JD 6920

- Fendt 716 Vario

- MF 6480

Proszę o opinie, sugestie oraz wszelkie informacje dotyczące tych lub innych ciągników w tym przedziale finansowym i mocy.

Dodam że posiadam już jednego MF 6180 97r. jak na razie poza wymianą pompy hydraulicznej i regeneracji przedniej osi ciągnik śmiga jak marzenie, tyle że w orce brakuje mu mocy, przydało by się jeszcze z 25 koni mechanicznych.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

kris14    262

Jeżeli chcesz MF'a do ciężkiej roboty zastanów się nad 6485, zupełnie inny ciągnik w porównaniu do 6480.

Jeżeli JD to tylko na skrzyni AutoQuad/PowerQuad, AutoPowr (bezstopniową) w używce sobie odpuść.

Grzesiek95    0

witam,

Poszukuje nowego ciągnika na "Młodego Rolnika 2015"Czy za 170 tys brutto można kupić nowy ciągnik o przedziale mocy 80-100KM? Byłby to główny ciągnik w 25ha gospodarstwie. Prace typu: orka,  uprawa, talerzowanie, transport. To ma być ciągnik, który posłuży długie lata. Myślałem o marce Zetor lub Deutz-Fahr lub John Deere, co doradzicie?

Edytowano przez Grzesiek95

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html

nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady

Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez JANCZAK1176
      Witam  potrzebna instrukcja napraw ciągnika  NH TD 95D   , chodzi o silnik   lub serwisówka  podzieli się ktoś ,odpłatnie PW
    • Przez zielek39
      Hej. Widziałem gdzieś już taki temat i wiem że te ciężarki mają być na dole gdy pierwszy tłok jest na górze. Tylko może głupie pytanie gdy silnik jest wyjęte i  odwrócony czy w swojej normalnej pozycji w  której pracuje?? 
    • Przez Zefir
      Witam , otóż jakiś czas temu zakupiłem fendta 311 lsa i zastanawiam się czy nie posiada ona wyjścia na hamulce hydrauliczne przyczepy , gdyż ma  nie parzystą liczbe wyjść   hydraulicznych co w jego wypadku wynosi 3 pary plus ta jedna która jest zamontowana bardziej z boku niż na tym panelu co są umiejscowione tamte  . I nasuwa mi się pytanie czy to nie jest wyjście hamulców hydraulicznych , mógłby ktoś wyjaśnić jak to rozpoznać lub do czego one może służyć ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj