uiop86

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
uiop86    0

Witam

Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Ja bym ci radził zetora forterre. Sam mam i nie narzekam, przez 5 lat zadnych większych awarii. i w tej cenie napewno sie zmiescic a do ciezkich prac napewno sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

chyba że chciałbyś typowo do tura to zetora proxime power 105 :) rewers elektro-hydrauliczy robi swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

No w tych pięniądzach to troche ciężko coś znaleść, może Deutza Agrofarma powinieneśdostać w tej kasie no a jak nie to zetor ale ja bym stawiał na coś zagranicznego. Pozdrawiam adas323.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

piszesz że ma być głównym koniem pociągowym ale przy jakim areale??


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

Co to ma do rzeczy?Chce mieć główny ciągnik 100km i tyle.Jak napisze to zaraz się pojawią komentarze typu:taki duży ciągnik na taki areał!(czy odwrotnie).Proponuję lamborghini 100 w cenie powinieneś się zmieścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

Co do zetora nie jestem do niego przekonany sąsiad ma 3 letnią Forterre i klnie na czym świat stoi i wszystko robi starym 1014, co do valtry ma ona 101 KM areał coś około 30 ha ale ma być to ciągnik na firmę usługową w ramach różnicowania. Deutz Same oraz Lamborghini to są te same ciągniki różnią się tylko maską deutz będzie o jakieś 1000 - 1500 euro droższy więc nie ma sensu dopłacać za kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

Kolego jeśli chcesz maszynę na 30 ha i usługi to bierz Valtrę ma wytrzymały silnik będzie ci pali nawet przy wysokich(fińskich :D ) mrozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym był za Valtrą, ma najlepsze wyposażenie, jakość jest dobra. Bierz ciągnik z Finlandii. :D


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

a nie lepszy byłby CASE

Edytowano przez brunet1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad DF'em, ale jeśli wybierałbym z tych ciągników co napisałeś to wybrałbym Valtre.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

Ja bym się zastanowił nad DF'em, ale jeśli wybierałbym z tych ciągników co napisałeś to wybrałbym Valtre.

To lepiej kup sobie lamborgini. To samo co DF tylko w innym kolorzea i do 10tyś taniej na tym samym modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

W sumie to sprawa jest trochę bardziej skomplikowana bo wybieram między zestawami. Pierwszy to wspomniana Valtra oraz pług Kuhn Master 100 3+1, ładowacz tur 6 łyżka i krokodyl oraz prasa Feraboli FF20. Drugi to Same Explorer 100 z ładowaczem Ł-106, pług Overum CX 31075 3+ oraz prasa Sipma Farma II. Cenowo wychodzi mniej więcej tyle samo kwestia tylko co będzie sprawować się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

W sumie to sprawa jest trochę bardziej skomplikowana bo wybieram między zestawami. Pierwszy to wspomniana Valtra oraz pług Kuhn Master 100 3+1, ładowacz tur 6 łyżka i krokodyl oraz prasa Feraboli FF20. Drugi to Same Explorer 100 z ładowaczem Ł-106, pług Overum CX 31075 3+ oraz prasa Sipma Farma II. Cenowo wychodzi mniej więcej tyle samo kwestia tylko co będzie sprawować się lepiej.

a jakiej mocy bierzesz ten traktor , bo ja też zastanawiam sie nad traktorem z TUR-em+pług+agr.uprawowy+ścierniskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

a jakiej mocy bierzesz ten traktor , bo ja też zastanawiam sie nad traktorem z TUR-em+pług+agr.uprawowy+ścierniskowy

Valtra ma 101 KM a Same 99 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

to z tych 2 zestawów to wybrałbym valtre :D ponieważ masz tam lepszą prase i pług(osobiscie wole overuma , ale kuhn to 4 , a nie 3 jak overum :) ) a ciągniki to oba dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

Właśnie otrzymałem ofertę na Oriona 10 (95 KM) czy ktoś z Was spotkał się z takim ciągnikiem co o nim sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

ja się zastanawiam nad CASE 95-100KM. Ofert Valtry nie oglądałem ale słyszałem że są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

ja się zastanawiam nad CASE 95-100KM. Ofert Valtry nie oglądałem ale słyszałem że są drogie

 

Początkowo myślałem nad New Hollandem TD 5040 (to samo co CASE jx) i jakoś nie przypadł mi do gustu mimo że jest trochę tańszy A Valtra kosztuje po wstępnych rozmowach 160 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

jak już coś to na bogato i proxime power :D w sumie w 150 powinienes sie zmiescić i kupiłbys oryginalny tur zetora , np. SL 220 który jest dużo lepszy od polskich turów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

Nie był bym tego taki pewien.Zetor postępuje chamsko,słyszałem ,że nie można do zetora zakładać innych turów,bo zabierają wtedy gwarancję.Tur który na coś ponad 1600kg udźwigu jest zbudowany tak jakby miał dźwigać 1t.Tur z pronara jest o wiele lepszy i bardziej przystępny cenowo.Co do ciągnika to uważam że valtra to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego akurat ładowacze czołowe z Zetora(TrachLift) są dobre bo i dość lekkie i dobrze wykonane :D (ładowacze johndeere to TrackLift tylko maźnięty na zielono)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ uiop86 te zestawy maszyn to chyba z Agrorolnika i Danexu? :D W danexie teraz każdego na Valtrę namawiają. Dziś mi dopiero TAP przysłali i w top technice jest o 100konnych ciągnikach z ładowaczami ( zresztą film o nich jest już długo na YT, tylko po deutzu)

I cenowo to jeszcze Jd 5100r wychodzi dobrze. :)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj