pawelJD

Materiał siewny warzyw

Polecane posty

pawelJD    17

Witam, zakładam ten klan z myślą o rolnikach i ogrodnikach uprawiających warzywa. Chodzi mi abyście w postach pisali adresy sklepów np. internetowych, w których można kupić nasiona. Ja daje pierwszy czekam na więcej :Dhttp://www.sklep.awimex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

W tym roku biorę ogórki i kapustę z firmy Seminis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaq    0

Mam pytanie do daro87 - firma którą poleciłeś ma przystępne ceny? tzn. chodzi mi o to czy dają jakieś upusty? (będę zamawiał nasiona kapusty, kalafiora i brokuła za około 11tys.zł) a, i jak jest ze "świeżością" nasion, nie są stare? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Może ta hurtownia ogrodnicza http://www.flortom.pl/

Bardzo profesjonalna obsługa znająca się na rzeczy.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaq    0

Do newagro: nie doczekałem się odpowiedzi, więc zakupiłem nasiona właśnie z flortomu (przed twoim postem), ale pojechałem do Grudziądza osobiście (mam niedaleko). Ceny niższe w porównaniu do cen ze str.internetowej plus rabat 11% :) Ciekawostką jest to, że dzwoniłem także do Bydgoszczy, gdzie też mają swoją siedzibę i zaproponowali mi wyższą kwotę.

Pytałem się o nasiona, ponieważ zawsze dokonywałem zakupu w Poznaniu, nie pamiętam jaka nazwa firmy, ale w tym roku zrezygnowałem, bo facet chyba jest niepoważny - małe upusty, wysokie ceny (pff...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Czasami tak jest ale może wynika to z tego że w obu punktach szefują inni współwłaściciele a lokalizacja i rynek w Grudziądzu wymuszają większą konkurencję o klienta.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

my od niego kupujemy , ale przywozi jednorazowo dla wszystkich rolników dostarczających dany asortyment do zakładu, tańszych cen niż u niego nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

malcolm czy ja wiem ze nie ma nizszych cen.jakos szalu u niego nie ma tez bralem u lutego sadzonki i nasiona i powiem ze kwiatek mial ceny nizsze moze ty dluzej bierzesz albo inny uklad.a w tym roku nie chcial robic sadzonek pomidora wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

u nas zamawia zakład, gość przywozi na miejsce , wszyscy się zjeżdżamy, płacimy i bierzemy nasiona a faktura pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

marchew, brokuł i troszkę truskawki , kalafior w przyszłym roku, też tam dostarczasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

nie ja tylko czasem wujkowi bylem za kierowce z marchwia jak kierowca mial wolne.jaka bedzie cena truskawki?bedzie droga czy w miare?a ile uprawiasz brokula?znajomi tam woza ja sie tam nie pcham ja mam swoich odboircow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

brokuła nie mam dużo, można powiedzieć ze tyle ile sam dam radę przerobić , co do truskawki ja mam innego odbiorcę i mam kontraktację więc już minimalną cenę znam, a na przemysł myślę że około 2,5 zł, był bym w miarę zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Sam założyłem ten temat i nie miałem pojęcia, ze tak blisko odemnie jest własnie wspomniany sklep Flortom. Bardzo polecam, profesionalna obsługa i duży asortyment. Co do sklepu nasionaholenderskie.pl zamówiłem, zapłaciłem i czekam już 1,5 tygodnia na paczkę. Sytuacja się już 3 raz powtarza, że taka zwłoka następuje. Pozder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Witam.Widze że chyba wszystkie linki co podaliście z nasionami są do kupienia w dużych ilościach tzn. w opakowaniach po kilka kilogramów. A jakie firmy byście polecili którzy maja w ofercie kupna nasiona w małych ilościach w takich do przydomowych ogródków? Z góry dzięki za odpowiedz.


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Do przydomowych ogródków nie warto się zagłębiać w jakieś specjalne nasiona, te o których tu była mowa również są dostępne w mniejszych opakowaniach po 50, 100 nasion w paczce ale z reguły są one przeznaczone do zastosowań profesjonalnych np. produkcja rozsady. A do zastosowań amatorskich wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu ogrodniczego i dokonać zakupu. Różnica w cenach będzie oczywista;)


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj