Zaloguj się, aby obserwować  
szymon29

Maszyny Firmy Krukowiak

Polecane posty

pioter    46

u mnie ma znajomy i jest tak samo ale ciągle je użytkuje...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

koledzy krukowiak to tylko podpatruje czyjes maszyny lub odnawia stare (wiem bo nie daleko mnie w brzesciu i w radczu kurkowym jest produkcja):lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

dokladnie!! jeszcze podobno nie takie zle opryskiwacze maja (i tak mam pilmeta:))


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja na mojego rocznego pilmeta nie narzekam ale przyznam ze na opryskiwacze krukowiak ludzie nie narzekaja:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi    0

Zgadzam sie ze krukowiaki sa do d... .Ja mam kopaczke i obcinacz szczypioru.obcinacz moze pracowal ze 2 godziny a kopaczke uzytkuje do dzisiaj,ale juz pierwszego dnia trzeba bylo ja gruntownie przerobic.juz wiecej od nich nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

lepiej dolozyc troche miedzi i kupisc cos pozadnego niz pozniej martwic sie by cos nie pogiac, albo szukacz czesci:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

mam obcinacz do cebuli z krukowiaka i po fabrycznym dorobieniu taśmociągu na przyczepę już pierwszego dnia pracy musiałem przerobic maszyne, a cebula też strzelała na pare metrów ale już sobie z tym poradziłem. Ogólnie maszyny nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

nie wiem czy opryskiwacze takie dobre my mamy opryskiwacz nie dosc ze byl drogi to sie okazalo ze z amazone duzo tanszy i lepiej wykonany bo znajomy kupil z amazone:/ do tego problem z beklami od nowosci byli trzeba bylo przerabiac bo spadywaly pod czas jazdy


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Opryskiwacz z Krukowiaka już po przyjeździe miał belkę która po rozłożeniu w garażu sie nie zamknęła, belkę spawaliśmy już parę razy- ostatni raz to ją tak wzmocniliśmy, że już chyba nie pęknie, ich serwis to nazwę jednym słowem bo inaczej się nie da - dno. Nie widzę żadnych plusów w tej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjKrak    0

Posiadam opryskiwacz Krukowiaka na 800l ze stabilizacją belki. Nie narzekam, aczkolwiek podziałka jest naklejana i sie odrywa, wężyk od poziomu jest scisnięty w miejscu gdzie przechodzi przez zbiornik i blokuje kulke. Ale co do reszty nie mam zastrzerzeń. Znajomy ma pilmeta i po godzinie pracy pompa zaczeła pluć olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

mogli by bardzije dbac o szczegoly do tej pory jak sie jedzie gdzies dalej belke trzbea podwiazac bo jest prawdopodobiestwo ze wyskoczy pod czas przejazdu


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Posiadam opryskiwacz krukowiaka około 7 lat i jak narazie pękła mi tylko jedna sprężyna od belki i przysłali mi ją pocztą na gwarancji. Belka jest też mało stabilna i czasami uderza końcami po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

mam obcinacz do szczypioru i kopaczkę do cebuli z Krukowiaka. ludzie za te pieniądze nie ma co się spodziewać to jest tylko stal, to czy będzie chodzić i jak zależy tylko od was. obcinaczem obciąłem jakieś 3 ha i co? odkręciły się szpilki na kołach, dwa koła napinające pasy, poluźniły się wszystkie osłony na wałku itp o kopaczce nie wspomnę totalna masakra. gdy przywieźli obcinacz gość miał na zestawie jeszcze trzy kopaczki, wszystkie trzy już nadawały się do poprawek, a jedna do lekkiego remontu. jeśli kupujesz Krukowiaka to jest to tylko stal i trochę gumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
mogli by bardzije dbac o szczegoly do tej pory jak sie jedzie gdzies dalej belke trzbea podwiazac bo jest prawdopodobiestwo ze wyskoczy pod czas przejazdu

 

 

załóż sobie łańcuszek z zawleczką... ja tak mam w swoim rau.

 

tak to już jest w opryskiwaczach w których belki składaja sie do góry... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

mam opryskiwacz krukowiaka i musze powiedzieć że mimo tych niektórych opini jeszcze nigdy mnie nie zawiódł a co do tej firmy to jest troche dziwna bo podpatróje różne pomysły od zachodnich firm i kopiuje lub tez sama wymyśla jak np samojezdny opryskiwacz który powstał z przeróbki pokosówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak chciałem kupić sortownik do ziemniaków to na składnicy właściciel zaproponował mi krukowiaka ale jak wyszedł to jego pracownik mi powiedział żeby nie kupować krukowiaka bo bede go szybko odwoził spowrotem.A zdjęcia tego sortownika to nawet nie mają na swojej stronie internetowej widocznie sie go wstydzą ^_^


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

ogólnie to nie znam nikogo kto by chwalił sobie maszyny od KRUKOWIAKA, najlepiej porównać te maszyny na pokazach, wystawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem napisać coś o tych maszynach.

Mam kopaczkę i zbieracz do cebuli. Brałem na sapard, więc nawet nie mogę ich wyrzucić na złom :P .

 

Wyruszyliśmy na pole, aby wypróbować sprzęt. Opuściliśmy kopaczkę i jedziemy. Problem w tym że po 100m maszyna stanęła. W tryby napchało się tyle piachu że się nie dziwić . Na drugi dzień przyjechał serwis i zaczął robić. W tym czasie podłączyliśmy do ciągnika starego PIONIERA i wykopaliśmy pół ha. Wjechaliśmy zbieraczem aby go wypróbować. Obok stanął ciągnik z przyczepą i co się okazało?? Przyczepa musiała by jechać 10 metrów dalej bo zbieracz miał takie obroty.

 

Dużo by można pisać, ale nie chce mi się bo można by o tym napisać z 5 stron. Pierwszy sezon to serwis siedział u nas praktycznie codziennie. W tej chwili maszyny te są bezawaryjne, bo stoją w krzakach i czekają kiedy minie 5 rok żeby można je wywieźć na złom.

 

A jak u was sprawują się te maszyny?

 

Poczekaj trochę i od razu spróbuj je sprzedać nie masz na co czekać i za te pieniądze kup coś lepszego i sprawdzonego.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj