pawelll48

Ursus 912 a 932 ?

Polecane posty

pawelll48    273

Ciekawi mnie jaki są różnice między tymi dwoma ciągnikami,nigdzie nie umiałem znaleźć info na ten temat więc piszę ^^ Były to wielkie różnice czy tylko z wizerunku?

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

damian83    13

troche różnicy jest moge powiedzieć na przykładzie sąsiada ma 934

ciągniki te mają kabine całkiem inna wysoką jak 1634 czyli w środku też całkiem inaczej

zobacz tutaj http://www.serwo.yoyo.pl/932.html

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Andrzej24871    12

Dokładnie to sam neiwem , ale 932 a 912 różnią sie tym że 932 to wersja z komfortową kabiną , na czym owy komfort polega to nie wiem pewnie kabina lepiej wyciszona i w opcji klima może jakaś tapicerka leprze siedzisko ( pewny nie jestem tak mówie co mi sie wydaje) Pozdro (hmm następnym razem będe trzymał język za zębami bo to co napisałem to stek bzdur ^^ , udowodnili to koledzy wyżej i niżej, sorka)

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelll48    273

Dzięki koledzy za odpowiedzi ^^

PS.Będziecie na AgroTech w Kielcach?

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

damian83    13

zapomniałem dodac 934 ma biegi synchronizowane przeciez skrzynia 3

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Grabcio    26

Nie we wszystkich xx3x to tylko oznaczenie modernizacji ciężkiej serii.

Grabcio    26

4 biegowe fabrycznie były montowane w modelach 932-1234 a 3 biegowe w 1434 i 1634.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Domin151
      Witam mam pytanko 
      Ile potrzeba podkładu żeby starczyło na cały ciągnik? 
      Podkład który chce zastosować to novol 360 projekt czy jakoś tak 
      Ile farby  na maski i na błotniki ? 
      Chce zastosować farbę krampa ral 3020 
      Ile farby na korpus? 
      Farba to kramp ral 9005 
      Do wszystkiego będzie utwardzacz 
      Może ktoś wie ile mniej więcej potrzeba farb 
      Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez Michał14
      Witam mam problem w moim ursusie 914 sprawa wygląda tak na postoju gdy chcę wbić biegi zgrzytają i nie idzie ich wbić.Było regulowane sprzęgło i chamulec i nic nie pomaga.Proszę o pomoc 
    • Przez Ursus_mf
      Witam od czego są te dwie rurki,znajdują się one z tyłu z prawej strony. 

• Przez PawelACX
      Witam czy w ursusach 1934 jest inna turbina niż w ursusach 1614/34 ktoś kiedyś mówił że silniki w tych ursusach rużnią się nie tylko pojemnością ale też turbinami chciał bym wiedzić czy to prawda a druga sprawa co myślicie aby do 1614 dać turbo z mana 278km robił już tak kiedyś mam na myśli żeby dać tak ze 2 bary doładowania z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez xpaxpa
      Cześć. Wczoraj podczas orki zblokowalo mi I bieg na reduktorze te z prawej strony wchodzą prawidłowo. Tej jedynki nie mogę wyciągnąć za cholerę. Gdy wrzucę jakiś bieg z prawej strony ciągnik dusi. Tylne koła także stoją nie mogę ściągnąć ciągnika do domu. Próbowałem podciagac innym ciągnikiem ale to nic nie dało. Macie jakiś pomysł co mogło się stać i jak ten ciągnik ściągnąć do domu?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj