Skocz do zawartości
MICHAEL32

John Deere 6330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Piters182    18

Ale tak chyba na 1 miejscu to będzie Michelin później Telleborg i póżniej Conitnetal, czy inaczej uważacie?

kris14    259

Kiedyś robili testy tych opon. Michelin miała największy komfort jazdy, Vredestein największy uciąg.

deere2140    20

A Goodyear zarąbistą wytrzymałość , tak dla przykładu u mnie w Bizonie od 72' roku chodzą ..

Wiadomość z agroFakt.pl

Kristaps    5

Ludzie chcieli by mieć tylko takie problemy. Michelin, Trelleborg i Conti wszystkie są dobre, jedz zobacz i porównaj wygląd zewnętrzny i które ci się bardziej podobają to je wybierz. Wg. mnie najlepiej wygląda Trelleborg.

SOKAN    12

Jak dla mnie to obojętnie jakie mogą być, oczywiście poza BKT bo i na takich John Deere potrafi przyjechać. Jest jeszcze Firestone choć bieżnik czy protektor (jak kto woli) moim zdaniem jest nie ciekawy.

Co do BKT, widział ktoś JD na takich oponach. Jestem ciekaw jak się sprawuje taka opona.

danielhaker    803

Czy jest sens wybierania konkretnej marki opon skoro wszystkie na których te ciągniki przyjeżdżają są dobre? O ile dobrze pamiętam to jeżeli wybieramy konkretną markę opon jest wtedy ileś tam € dopłaty. To już lepiej te pieniądze zainwestować w coś co bardziej się przyda niż wygląd wizualny opony.

SOKAN    12

Dopłata do konkretnej opony jest i jest ona uzależniona od marki. Ja dopłacałem do goodyear nie pamiętam ile dokładnie była dopłata ale była spora kwota. I stwierdzam że nie warto robić dopłaty.

kris14    259

Dlatego ja wstępnie jestem zdecydowany na 'tanie' Continentale ;)

Piters182    18

Ja jak brałem Claasa Ariona to chciałem Micheliny bo nie widziały mi się te Coninentale, i diler mi powiedział albo robię dopłate, nie chce skłamać ale coś koło 2500zł i będą na 100 % Micheliny, albo zaryzykuje i może się poszczęści i założą mi Micheliny w Fabryce niż jakoś inną markę. I tak się stało, przyjechał na Michelinach. Znajomy kupił taki sam ciągnik i na Coninentalach i taki jakiś płytki bieżnik w dodatku o wzorze bieżnika jak w C-360. Co prawda jak by wypadło kupić nową oponę kiedyś to na pewno będzie duża różnica cen między tymi markami. Ale już w jak bym brał JD i pewnie 2 raz by się tak nie poszczęściło.

kissmy...    57

orientujecie się, który bezpiecznik odpowiada za wyświetlacz i wskaźniki (obrotomierz i prędkościomierz) w wersji comfort?

SOKAN    12

@kissmy przewertowałem instrukcję obsługi (dział bezpieczników i przekaźników) i nic na ten temat nie znalazłem. I najprawdopodobniej będzie to bezpiecznik oznaczony jako (zespół przyrządów)

kissmy...    57

dzięki sprawdzę go, bowiem po instrukcji ciężko którykolwiek typować

to był on - bezpiecznik od zespołu przyrządów - 8 w drugim rzędzie

Edytowano przez kissmy...

damian23199    0

witam mam do wybrou claas arion bodajze 530 (110km) lub 6330 i nie wiem co wybrac claasa czy johna chodzilby na 30 ha prasa + rotor agregat talerzowy+wał packera i siewnik plug obrotowy 4*45 unia

chodza pogłoski ze john stracil na jakosci ale czy to prawda ?

SOKAN    12

dzięki sprawdzę go, bowiem po instrukcji ciężko którykolwiek typować

to był on - bezpiecznik od zespołu przyrządów - 8 w drugim rzędzie

A tak z ciekawości. W ciągniku 4 czy 6 garowym. Bo tak generalnie to jest ciekawy temat.

kissmy...    57

4, ale sprawdzę też w 6 (w 6 jest identycznie 8 w 2 rzędzie)

Edytowano przez kissmy...

bartek29    0

Siema. Mam pytanie do właścicieli JD 6330 jak się spisuje ile pali oraz wady i zalety.

Połączone

Edytowano przez danielhaker

pedro2    342

nie prosciej zapytac pod fotkami lub napisac do kogos na priv?? tworzycie te tematy na potęge

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się