MICHAEL32

John Deere 6330

Polecane posty

Piters182    29

Ale tak chyba na 1 miejscu to będzie Michelin później Telleborg i póżniej Conitnetal, czy inaczej uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kiedyś robili testy tych opon. Michelin miała największy komfort jazdy, Vredestein największy uciąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

A Goodyear zarąbistą wytrzymałość , tak dla przykładu u mnie w Bizonie od 72' roku chodzą ..


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Ludzie chcieli by mieć tylko takie problemy. Michelin, Trelleborg i Conti wszystkie są dobre, jedz zobacz i porównaj wygląd zewnętrzny i które ci się bardziej podobają to je wybierz. Wg. mnie najlepiej wygląda Trelleborg.


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Jak dla mnie to obojętnie jakie mogą być, oczywiście poza BKT bo i na takich John Deere potrafi przyjechać. Jest jeszcze Firestone choć bieżnik czy protektor (jak kto woli) moim zdaniem jest nie ciekawy.

Co do BKT, widział ktoś JD na takich oponach. Jestem ciekaw jak się sprawuje taka opona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

Czy jest sens wybierania konkretnej marki opon skoro wszystkie na których te ciągniki przyjeżdżają są dobre? O ile dobrze pamiętam to jeżeli wybieramy konkretną markę opon jest wtedy ileś tam € dopłaty. To już lepiej te pieniądze zainwestować w coś co bardziej się przyda niż wygląd wizualny opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Dopłata do konkretnej opony jest i jest ona uzależniona od marki. Ja dopłacałem do goodyear nie pamiętam ile dokładnie była dopłata ale była spora kwota. I stwierdzam że nie warto robić dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dlatego ja wstępnie jestem zdecydowany na 'tanie' Continentale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ja jak brałem Claasa Ariona to chciałem Micheliny bo nie widziały mi się te Coninentale, i diler mi powiedział albo robię dopłate, nie chce skłamać ale coś koło 2500zł i będą na 100 % Micheliny, albo zaryzykuje i może się poszczęści i założą mi Micheliny w Fabryce niż jakoś inną markę. I tak się stało, przyjechał na Michelinach. Znajomy kupił taki sam ciągnik i na Coninentalach i taki jakiś płytki bieżnik w dodatku o wzorze bieżnika jak w C-360. Co prawda jak by wypadło kupić nową oponę kiedyś to na pewno będzie duża różnica cen między tymi markami. Ale już w jak bym brał JD i pewnie 2 raz by się tak nie poszczęściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

orientujecie się, który bezpiecznik odpowiada za wyświetlacz i wskaźniki (obrotomierz i prędkościomierz) w wersji comfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

@kissmy przewertowałem instrukcję obsługi (dział bezpieczników i przekaźników) i nic na ten temat nie znalazłem. I najprawdopodobniej będzie to bezpiecznik oznaczony jako (zespół przyrządów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

dzięki sprawdzę go, bowiem po instrukcji ciężko którykolwiek typować

 

to był on - bezpiecznik od zespołu przyrządów - 8 w drugim rzędzie

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    1

witam mam do wybrou claas arion bodajze 530 (110km) lub 6330 i nie wiem co wybrac claasa czy johna chodzilby na 30 ha prasa + rotor agregat talerzowy+wał packera i siewnik plug obrotowy 4*45 unia

chodza pogłoski ze john stracil na jakosci ale czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

dzięki sprawdzę go, bowiem po instrukcji ciężko którykolwiek typować

 

to był on - bezpiecznik od zespołu przyrządów - 8 w drugim rzędzie

A tak z ciekawości. W ciągniku 4 czy 6 garowym. Bo tak generalnie to jest ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

4, ale sprawdzę też w 6 (w 6 jest identycznie 8 w 2 rzędzie)

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek29    0

Siema. Mam pytanie do właścicieli JD 6330 jak się spisuje ile pali oraz wady i zalety.

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

nie prosciej zapytac pod fotkami lub napisac do kogos na priv?? tworzycie te tematy na potęge


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion1012    1
Dnia 21.10.2011 o 21:25, DanielFarmer napisał:

6330 duzo nie pali jak się trzyma obr 1400-1800orb/min Mi w orce spalił poniżej 10L na ha a hektar robiem w miej niz godz więc wolno nie orałem i takie spalanie to dla mnie rewelacja

A w innych pracach typu transport, uprawa, siew ile Ci pali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez dawwro03
      Wita mam problem z tls-em w john deere 6430. Dokładnie chodzi  o to że po odpaleniu traktora gdy oś chce wrócić do swojej wysokości nie podnosi płynnie tylko szarpie ( jest ustawione na auto), ale da się sterować wszystkimi jej funkcjami ( auto, max, manual). Jednak po jakimś czasie wyskoczy błąd- TSC 523976.04 i wtedy nie da się ustawiać między tymi funkcjami. Gdy traktor się zgasi i odpali na nowo wszystko jest znowu ok ( oprócz szarpania tlsem) ale błąd za chwilę znów wyskoczy i nic nie da się ustawić. Traktor mam od niedawna więc nie za bardzo wiem od czego mam zacząć szukać dla tego piszę tu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.


    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj