Gość tomasek

Tuning samochodów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie zebym był zadziorny ale pisze sie ,,przeciez tam jest napisane'' ;[ sorki Tomasek ale troche to razi ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ale jak widac kazdy wie o co chodzitongue.gifwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokldanie:P

Wiecie co? Dopuscmy taką sytuacje, podjezdżasz super bryka pod dyskotekę wysiadasz, gadasz z laska prawie ją masz-ona wtedy pyta jaki masz zawód? Odpowiadzasz- ROLNIK i co wtedy...? wiekszosc lasek ma jakies uprzedzenie do tego stylu zycia, smutne ale chyba prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hubert juz teraz obie formy sa prawidlowe, takze zwracanie uwagi wg najnowszych trendow jest nie na miejscu ;[

poprawne jest tez przyszlem, pineski, karnister, itp.

 

zawod jak zawod, jesli powiesz to z duma w glosie i nie okazesz slabosci czy jakis kompleksow to mysle, ze zadna cie nie potraktuje jakos gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Krzysiek, ale takie podkręcone B8 lub jakieś VI GTi po tuningu to spełnia 3 kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mimo wszystko wole mówić, pisac po staremu. Takie upraszczanie jezyka nie wrozy dobrze na przyszlosc.

Co do ,,blachar'' @Brzozak to na wsi moze by to przeszlo, w miescie byloby trudniej. Chyba, ze masz urode Brada P. ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

znalezli sie poloniscitongue.gif hubert ale to zalezy w jakim wojewodztwie, bo w wielkopolskim to od razu sie wszystkie rzuca, zas w mazowieckim wszystkie cie wysmiejatongue.gif

 

kurde teraz boje sie cokolwiek napisac, zeby nie zostac wysmianymsad.gif

Edytowano przez tomasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

weźcie pograjcie sobie w NfS Most Wnated albo underground 2 i sobie potiuningujecie troche za darmo ;[ ;[


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to u nas na Podlasiu także wyśmieją ;[ chyba że powiesz, że zajmujesz się produkcją roślinna,zwierzęcą ;[ To samo znaczenie ale w głowie laski inaczej brzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

u nas przy krajowej 12 stoją tirówy i równo dają ;[


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@hubert

juz ty sie nie boj, lachony wiedza co moze oznaczac rolnik, takze na pewno wywąchają to co trzeba.

@Brzozak to na wsi moze by to przeszlo, w miescie byloby trudniej. Chyba, ze masz urode Brada P. ;[ ;[

ni hu hu. z autem i tak na impreze sie nie zapakujesz, wiec uroda wystarczy, takiemu delikwentowi.

Krzysiek, ale takie podkręcone B8 lub jakieś VI GTi po tuningu to spełnia 3 kryteria.

no na to musze przystac, spelnia 3 kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

greg ale w NFS MW niema takich samochodów jak BMW e30, e31, e21, czy tez MB SEC, w112, w116, w124 coupe czy VW golfów/jetty MKI czy tez MKII, corrada czy tez Fordów mustangów 4 generacji, "Dodży Chargerów, Chelengerów" wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

W mojej okolicy jest tak ze laski z miasta chca na wies a te zewsi na chama do miasta jak by tam nie wiadomo co było ;[ tylko nie liczne zostają na mojej wsi z jak narzie zostało tylko kilka dziewczyn a reszta albo w swiat albo dużych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

nsf shift albo carbon troche tam muscle jest


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ni hu hu. z autem i tak na impreze sie nie zapakujesz, wiec uroda wystarczy, takiemu delikwentowi.

 

I tak i nie...na imprezach typu ,,wioskowa zabawa'' wiecej ludzi zawsze znajduje sie na zewnatrz ;[ Na imprezach,dyskotekach w miastach, ta zasada tez ma miejsce:P lecz w innych proporcjach ;[ a nawiazujac do blachar: to jak taki przystojny koles wyrwie lachona, i zaprowadzi ja do swojego ,,Fiata 125'' to jego uroda dramatycznie spada w oczach laski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dlatego najlepiej mieć i urodę i dobra gadkę i Calibrę po tuningu ;[ ;[ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Calibra jak z kibla ;[ ;[

Będąc rolnikiem to naprawdę ciężko laskę wyrwać (jak wie czym się zajmujesz)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Co do kalibery

Buracko oszpojlerowane stare golfy i beemki 1.6 lpg m3 power niewiele się różnią od kalibery ;[

Jak dla mnie idealne auto to współczesny hothatch. Jedyny tuning optyczny do fabryczny pakiet sport + ewentualnie lepsza felga :)Ale sleepery też dają rade ;[

Co do tuningów mechanicznych to w kolejności: heble, zawias i na końcu big T ;[

 

brzozak nie tylko ty masz bzika na punkcie dobrych hebli :( U siebie mam 312mm i nie uważam tego za super zestaw w aucie ważącym 1300 czy 1400kg, czterotłoczkowe brembo z cupry było by fajniejszym zestawem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Będąc rolnikiem to naprawdę ciężko laskę wyrwać (jak wie czym się zajmujesz)

 

I właśnie chłopaki ze wsi wygrywają w tej kwestii nad "mieszczuchami" bo pomimo ciągłych kłód pod nogi dadzą sobie radę w życiu ;[

 

 

A co myślicie o Mitsubishi LANCER EVO, konkretna furka i na pewno mając go, problem z dziewczynami rozwiązany ;[


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@Arek bardzo sie ciesze, ze jest nas wiecej ;[

napisz w jakim aucie masz takie hamulce, pewnie 17'' felge juz musiales zalozyc, jaki masz teraz zacisk, musiales wymieniac pompe na wydajniejsza, czy to orginalny hebel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Leon 1.8T, seryjnie miał takie hamulce, felga 16" styka, 17" jest potrzebne na czterotłoczkowe brembo z cupry. Z tego co wiem to zacisk i klocki są takie same jak w 288 tylko jarzmo jest inne. 312mm były też w niektórych wersjach a3, s3 i octavi rs. Pompa i serwo są takie same we wszystkich wersjach silnikowych.

 

Co do zakładania mocniejszej pompy i serwa to nie zawsze przynosi to pozytywne skutki. W poprzednim aucie miałem Założone większe hamulce z przodu + pompa + serwo, tył został seryjny i moim zdaniem taki zestaw nie spisywał się idealnie. Lekkie naciśniecie hamulca powodowało mocno hamowanie przez co ciężko było wyczuć pedał. Bardziej byłem zadowolony z większych zacisków z seryjną pompą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja wymienilem na wieksze zaciski, wieksze tarcze, tyl zmienilem z bebnow na tarcze i nie czuje wiekszej roznicy w heblowaniu, dlatego zmieniam pompe. za jakis czas opisze wrazenia.

 

kurcze 312mm w 16'' to juz musi wygladac konkretnie, podejzewam ze szpilke ciezko wsadzic pomiedzy zacisk, a felge ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czasami ciężarki wyważające nie mieszczą się ;]

 

Przykładowe foto:

TT-Brembo1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj